2737
2734
عنوان

آزمایش خون کی میتونه بارداری رو نشون بده?

| مشاهده متن کامل بحث + 141699 بازدید | 61 پست

سلام دوستان من تازه عضو شدم

من ۳۸ روز از پریود قبلم میگذره.دورها هام این اواخر حدودا ۳۰ روزه بود.(نامنظم بود دوفاستون خوردم چندماه پیش بهتر شده روز سوم عقب انداختن پری از دادم منفی بود.اخه کم کاری تیروئید دارم باید سریع بفهمم. حالا نمیدونم دوباره از بدم؟؟

علائمم درد سینه کمر درد بی حالیه همش دلم میخواد دراز بکشم.

به نظرتون من باردارم۶ ماهه اقدام کردم.دلم خیلی بچه میخواد.برام دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من چند روزه حالت تهوع دارم وخیلی خسته ام سینه هامم بزرگ شده ونوک هاش میسوزه دور نافمم درد میکنه ...

احتمال داره باردار باشی ولی به نظرم تا عقب انداختن پریود صبر کن تا مطمئن شی

2728
2740

مامانای گل من ماه پیش سر موعدم  4شهریور پریود شدم ولی خیلی کم بود بعد از اونم زیر دلم درد میکرد و دوباره خونریزی داشتم اونم 5روز مثل پریود بود، این ماه هنوز نشدم و علائم بارداری دارم ولی هفته پیش بیبی گذاشتم منفی بود نظرتون چیه؟؟دوماه هم هست ک اقدام کردم

من خیلی دنبال جواب این سوال بودم تا توی سایت آزماتو رفتم اونجا یه پزشک جواب سوالم را داد بعد هم از خود آزمایشگاه بدون اینکه هزینه اظافه بگیرن رایگان اومدن خونه نمونه خونم را گرفتن و همان روز جواب آزمایش را برام ارسال کردن خییییییییییییییییلی راضی بود

2706