2733
2734
عنوان

دختری با لباس های رنگارنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 45 پست

یکی از کاربرا چقدر گارد گرفته 

در صورتی که خود استاتر میگه پوشش بقیه حتی مثل مانکن هاست 

رنگ جیغ جلف نیست چون ما لباس های گشاد داریم ک رنگشون شاده لباس هایی داریم ک قد اندازه درست حسابی دارن ولی شاد هستن .

ممکنه اقتضای سن هم باشه الان پررنگ میپوشه یکم ک سن بالا بشه بره سمت رنگ های پاستیلی مثل اون دختر دومی 

باید متناسب با شرایط و موقعیت لباس پوشید دانشگاه و محل کار محل تحصیل و کاره نه جلوه گری ...

خب دارم میگم که بعضیا کلا اینجورین دیگه نمیشه کاری کرد مگر اینکه آقا پسر با دختر خانم کنار بیاد وگرنه فکر نکنم بشه عوضش کرد

کاربری جدید نیستم....دوباره اومدم
نه خب بنده خدا جلف نیست البته محل کار ما یکذره شرایط پوشش راحت هست. خیلی ها اصلا مثل مانکن میان مثلا ...

محاپل انتخابتونو تغییر بدید

میگن برا دل خودشونه و خودنمایی نیست ولی هست

همه ی خانما اینو میدونن جلب توجه بهشون اعتماد به نفس میده

حتی ممکنه با حجاب 

حالم را نپرس...از من تا حال خوب مسافت زیادیست
2731
محاپل انتخابتونو تغییر بدید میگن برا دل خودشونه و خودنمایی نیست ولی هست همه ی خانما اینو میدونن جل ...

خیلی ممنون، بله این موضوع جلب توجه رو می‌دونم و برای همین ترس دارم

ببین خودت چجوری میپسندی اگه برای ازدواج میخوای 

خب هر کی یک نظری داره

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
خیلی ممنون، بله این موضوع جلب توجه رو می‌دونم و برای همین ترس دارم

ولی به خودتونم ربط داره که همچین خانمی بپسندی یسری آقایون که الان خودشونم تشویق میکنن همسرشونو به خودنمایی

مهم اینه که بعدا همینطور میخواد ادامه بده یا جو دوران مجردی

حالم را نپرس...از من تا حال خوب مسافت زیادیست
تمام شد دیگه اصلا حوصله هیچ کدومشون رو ندارم    

🤣🤣🤣وقتی تو نی نی سایت اونم همچین موضوعی نظر میخوای اینجوری میشی

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
یکی از کاربرا چقدر گارد گرفته  در صورتی که خود استاتر میگه پوشش بقیه حتی مثل مانکن هاست  ...

بعضی ها واقعا کار میکنن گارد میگیرن 

فک کن یکی اونجوری که دوست داره لباس میپوشه میره اصلا بخاطر خودنمایی جلب توجه

بعد علاوه بر همکارا یه سری کاربرای نینی سایت هم دربارش نظر میدن

اصولا رنگ روشن خودنمایی نمیکنه بلکه تنگی لباسه که باعث خودنمایی میشه 

مخالفم، شما باید قضیه رو از دید جنس مخالف ببینید 

هر رنگی که تضاد زیادی با محیط اطراف داشته باشه جلوه می‌کنه حتی تو طبیعت هم همینجور

این تاپیک برای پارسال به جمع بندی رسید لطفاً بیخیالش بشین  من اصولا آدم عاشق پیشه ای نیستم بیخ ...

سلام اومدم نظر بدم دیدم کنکله. 

یاد وقیح بخیر 😄😆

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
2706