2733
2739
عنوان

کسی بیمارستان نفت تهران زایمان داشته؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9332 بازدید | 33 پست
سلام عزیزم. خیلی عجیبه که شما اینو می‌گین. من دکتر زنان خیلی داشتم ولی ایشون بهترین بوده‌ان. نه قضاو ...

کاش استرس میداد 😪 خیلی ریلکس و با غرور مثلا اب پاکی ریخت روی دستم اما قدرت خدا بالاترین بود الهی شکر

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....
دوستان عزيز، من خرداد امسال در بيمارستان نفت زايمان كردم و دكترم الهه كهنسال بود.فاجعه بارترين خاطرا ...

چقدر ناراحت شدم وقتی خوندم واقعا متاسفم 😔

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام،‌من دوبار تو این بیمارستان زایمان کردم سال 90 و سال 94...برخورد پرستار و ماماها و امکانات بخش خ ...

دقیقا همینطوره 😔

بدترین دکتر زنانی هست که تابحال رفتم پیشش اصلا نرو خوب نیست. قبلا چندبار میرفتم میدیم همیشه سرش خل ...

شما رو پیش یکی دیگه بردن. این مشخصات به خانم ب شخصیتی مثل دکتر کهنسال نمیخوره

2728