2733
2734
عنوان

کسی بیمارستان نفت تهران زایمان داشته؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9332 بازدید | 33 پست

سلام.من خودم تجربه کردم و بهتون دکتر مریم غفوری رو پیشنهاد میدم توی یه تاپیک دیگه ام گفتم ولی اون تاپیک خیلی قدیمی بود.من خواهر خودمم پزشکه و وقتی حرفای دکتر یا نسخه هاشو بهش میگتم میگفتش که دکتر باسوادیه خودمم همین حس و بهش داشتم .این و مینویسم چون خودم خیلی از این و اون پرسیدم و کسی نتونست خوب راهنماییم کنه.به نظرم اخلاق خوب و سواد مهمترین چیزه.عمل من سزارین بود که هیچ مشکلی بعدش نداشتم و راضی بودم.من قبلا یه عمل جراحی دیگه داشتم که جای بخیه اش بدجور مونده بود ولی دکتر غفوری اونم برام برداشت و الان اصلا معلوم نیست.من که عاشقشم

سلام.من خودم تجربه کردم و بهتون دکتر مریم غفوری رو پیشنهاد میدم توی یه تاپیک دیگه ام گفتم ولی اون تا ...

ببخشید جای بخیه سزارینتون در چه حد مونده؟ و الان جاش اذیتتون نمیکنه منظورم درد و..ایناس؟ چون منم پیش ایشون میرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من الان ٨ سال هست بيمار دكتر كهنسال در درمانگاه ازادي هستم بسيار بسيار خانم دكتر خوب و مه ...

شیدای عزیز شما به درخواست خودتون سزارین کردید یا شرایطتون ایجاب کرد سزارین بشید؟

من درک نمیکنم چرا وقتی یه دکتر تخصصی که نداره اظهار نظر میکنه خانم دکتر اگر شما تخصص اندومتریوز ندارید چرا راهنمایی اشتباه میکنید تمام دکترها تشخیص عمل دادن و واقعا نمیدونم این تشخیص رو از کجا درآوردین 

سلام من الان ٨ سال هست بيمار دكتر كهنسال در درمانگاه ازادي هستم بسيار بسيار خانم دكتر خوب و مه ...

سلام ببخشید عزیزم می خواستم در مورد تجربه سزارین با دکتر کهنسال بپرسم منم می خوام پیش ایشون برم می خواستم ببینم چطور بودند 

2738

دوستان عزيز، من خرداد امسال در بيمارستان نفت زايمان كردم و دكترم الهه كهنسال بود.فاجعه بارترين خاطرات عمرم رو اين خانم دكتر رقم زد با بي مسئوليتيش.خدا فقط به من رحم كرد كه زنده از اين بيمارستان و زير دست اين دكتر اومدم بيرون.خواستم زايمان طبيعي داشته باشم كه عوارض بعدي نداشته باشم ولي اين دكتر بدليل اينكه بعد زايمان و هنگام بخيه من سر رگ رو باز گذاشته بود دچار خونريزي شدم و چندساعت بعد دوباره من رو بردن اتاق عمل بخيه ها رو شكافتن و دوباره بخيه زدن. برش وسيع موقع زايمان موجب شده دچار بي اختيار مقعد شدم و هنوز هم خوب نشدم.تا دو ماه كه اصلا نميتونستم بشينم.بخاطر دست گل اين خانم دكتر دچار چنان كم خوني شدم كه تا سه ماه ضعف ميكردم ميفتادم و نمياونستم حتي بشينم كه به بچم شير بدم.منكه زايمان طبيعي رو انتخاب كرده بردم كه راحت تر بتونم شير بدم به بچم    و سينه هام پر از شير بود هرروز گريه ميكنم كه چرا بچم شير خشكي شد. خواهش ميكنم در انتخاب پزشك و بيمارستان خييييلي دقت كنيد.وقايعي براي من اتفاق افتاد انقدر غم انگيز بود و انقدر رنج كشيدم و گريه كردم كه صميمانه دلم ميخواد ابن بلاها سر كسي ديگه نياد و رنجي رو كه من كشيدم تجربه نكنه

بدترین بیمارستانیه که من تا به حال دیدم دکتر کهنسال با اینکه رییس بخش زنان هستن اصلا نظارتی روی بخش و بیمارها ندارن.

من هفته نهم خونریزی داشتم رفتم بیمارستان و دکتر سونوگراف نداشتن و تا نصف شب من رو با حال بد و استرس معطل نگهداشتن تا دکتر آنکال بیاد 

بعد از کلی پیگیری به نتیجه ای نرسیدیم که چرا بیمارستان دکتر سونوگراف اورژانس نداشته

توی بیمارستان دکتر کهنسال به خود من گفت که چرا بیمارستان میایید از خدمات بیرون استفاده کنید و پولش رو از بیمه بگیرید.واقعا جای تاسف داره

سلام،‌من دوبار تو این بیمارستان زایمان کردم سال 90 و سال 94...برخورد پرستار و ماماها و امکانات بخش خوب و قابل قبول بود..البته دکترهای که من زیر نظرشون زایمان کردم، بازنشست شدند.. اما بعدها یه بار پیش خانم کنهسال رفتم..رفتارشون خوب نبود..یعنی متاسفانه مثل بعضی از دکترها ،‌فکر می کنند خدا هستند و حکم قطعی میدند.. من رو هم به شدت نا امید کرد..دقیقا مثل دوستان دنیا رو سرم خراب شد، تا چند ساعت گیج و گنگ بودم...

البته ممکنه کسی که بارداری نرمالی داشته باشه بره پیشش و مشکلی هم پیش نیاد..این به شرایط هر شخص بستگی داره.

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

عزیزم خدا شاهده من عین حقیقت رو گفتم.. چیزی که بین من و خانوم دکتر اتفاق افتاد و ایشون حتی با بیرحمی تمام گفتند چرا با این وضعیت داغون اسپرم همسرت باهاش ازدواج کردی ؟؟!!!! کفت چرا قبل ازدواج نفرستادیش ازمایش اسپرم ؟!😔

فصط سرزنش کرد و نا امیدانه حرف زد با لبخند 🥺

خدارو روزی هزاران بار شاکرم که الان که این متن مینویسم و ۵ سال از اون روز گذشته خدا من رو ۲ بار مورد لطفش قرار داده و الان بنده صاحب ۲ فرزند سالم پسر ۴ ساله و دختر ۱.۵ ساله هسنم

بعنی دقیقا یک ماه بعد از حکم قطعی و ناامیدی خانوم دکتر که بهم کغت برو از پرورشگاه بچه بیار و هرگز بچه دار نمیشی و من با اشک دل شکسته بیذون امدم ولی خدا کمک کرد و باردار شدم

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....
وااا،اين حرفا رو از كجا اوردي درنا؟؟؟ خانم دكتر كهنسال عاالي هستن!!!من ٣ سال نازايي داشتم يه كلمه م ...

عزیزم توضیح دادم در جواب بالا بخونید

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....
الان بهترین دکتر زنان بیمارستان نفت برای زایمان کیه؟ آخه همه با تجربه ها بازنشسته شدن و رفتن. خواهشا ...

عزیزم برو بیرون دکتر 

اونجا انقدر قوی نیست واسه بارداری و زایمان

2706