2737
2734

من پریود شدنی اصلا دردنداشتم اصلا متوجه نمیشدم ، ولی چندین ماهه رحم تخمدان حتی باور کنید روده هام شکمم مقعد همه جام روز اول درد میکنه ، آیا این مشکل جدیه یا سن که میره بالا طبیعییه ، یه کم نگرانم ، چکاپ یکسال پیش شدم موردی نبود 

دخترم همه زندگیمه

عزیزم گرمیجات زیاد بخور 3روز اول 3 روز اول حموم نرو و کاچی بخور که رحمت گرم بشه... 

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکسال باالان خیلی فرق دارع احتمال عفونت یاکیست دارید

اره فرق داره خیلی میترسم یعنی فقط منتظرم به دکتر خوب پیدا کنم زود برم اینماه انقدر که از درد گریه کردم ، لوس نیسنم واقعا وحشتناک بود 

دخترم همه زندگیمه
2731
عزیزم گرمیجات زیاد بخور 3روز اول 3 روز اول حموم نرو و کاچی بخور که رحمت گرم بشه... 

از شانس یه کم سرما خوردگی هم داشتم کاچی درست نکردم ،ولی روز اول و دوم عجیبه دردام‌

دخترم همه زندگیمه
از شانس یه کم سرما خوردگی هم داشتم کاچی درست نکردم ،ولی روز اول و دوم عجیبه دردام‌

خب شما گرمیجات رو بخور و برای سرماخوردگی عسل و دارچین خوبه...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست

[QUOTE=271931201]اره فرق داره خیلی میترسم یعنی فقط منتظرم به دکتر خوب پیدا کنم زود برم اینماه انقدر که از درد گریه کر ...[/Q  دمنوش دارچین بخورشکلات تلخ بخور قرص منافیک بنداز شیاف دیکلوفناک هم بزارخوب شی

آنچنان سوخته این خاک بلاکش که دگرانتظارمددی ازکرم باران نیست
خب شما گرمیجات رو بخور و برای سرماخوردگی عسل و دارچین خوبه...

اره همزمان شدن، دردام عجیب بود اصلا نمیتونستم بلند بشم تنها لطفی که به خودم کردم دوتا چایی خوردم تا شب 

دخترم همه زندگیمه
2740
[QUOTE=271931201]اره فرق داره خیلی میترسم یعنی فقط منتظرم به دکتر خوب پیدا کنم زود برم اینماه انقدر ...

ژلوفن خوردم شیاف استامینوفن استفاده کردم یه مدل مسکن خارجی داشتم اونم خوردم ولی شاید باور نکنید هیچ کدوم دردمو کم نمیکرد 

دخترم همه زندگیمه

نه من از مجردیم تا حتی بعد از بارداری متوجه نمیشدم امسال اینجوری شدم‌، و اینبار خیلی خیلی وحشتناک تر ، یعنی جوری بود میگفتم ای کاش حامله بودم پریود نمیشدم چند ماه  درد زابمان یهو میکشیدم 

دخترم همه زندگیمه
ژلوفن خوردم شیاف استامینوفن استفاده کردم یه مدل مسکن خارجی داشتم اونم خوردم ولی شاید باور نکنید هیچ ...

زود برو پزشک دیگه

آنچنان سوخته این خاک بلاکش که دگرانتظارمددی ازکرم باران نیست
2706