2737
2739
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616676 بازدید | 44718 پست
صبا جون یه کم اطلاعات میدی  میشه بگی از روز آخرین پریودت حساب کردی گفتی 45 روز هستی؟ و اینکه رو ...

از روز اول پریود حساب میشه من 18 مرداد روز اول پریودم بوده و 17 پریودیم انتقال انجام دادم که 4 شهریور بود. 18 انتقالم هم میشه 35 پریودیم اگه درست گفته باشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستان کیا تهران هستن؟

ادرس مراکز دولتی برا ناباروری ندارید؟

خدایا به بزرگیت و مهربونیت قسم. به همه ی بانوووهای سرزمینت که در انتظار مادر شدن هستن،طعم شیرین مادری را بچشان.آمین
2740

بيمارستان محب ياس يا ميرزا كوچك خان سابق دولتي و تعرفه ٨٥درصد داره

ولي براي من تشخيص خوبي ندادن و با ذخيره تخمدانم ك داره كم ميشه گفتن تا دوبار اي يو اي نشد اي وي اف

ك ب نظرم براي مني ك لولم چسبنده و اي يو اي منفي داشتم ي بار و ذخيرممم داره مياد پايين كار خوبي نبود

سلام خانما من دوشنبه برای بار چهارم انتقال دارم 

شما در مورد نزدیکی قبل از انتقال چیزی شنیدین خوبه یا نه 

زمانبندی خداوند بینظیر است نه هیچگاه دیر: نه هیچگاه زود:کمی بردباری میطلبد و ایمان... اما ارزش انتظار را دارد...
سلام خانما من دوشنبه برای بار چهارم انتقال دارم  شما در مورد نزدیکی قبل از انتقال چیزی شنیدین ...

سلام عزيزم ، به سلامتي ان شا الله مامان ميشي اين دفعه ، بله عزيزم اكثر دكترها ميگن خوبه البته ما اين دفعه از خستگي زياد خوابمون برد و نداشتيم ولي سري قبل داشتيم ولي كلا ميگن خوبه .

2706