2737
2739

اول بگم کاربری من نیست برای دوست نی نی سایتیمه 

بچه ها من ۳۴ سالمه مجردم با آقایی دوستم یک ساله ۵۳ ساله دو تا بچه داره ۱۷ ساله یه خونه ۷۰ متری و پراید و ماهی ۲۸ الی ۳۰ میلیون حقوق الان مدتیه بهم پیشنهاد ازدواج داده منم نه خواستگار دیگه ای دارم نه انتخاب دیگه هیچی و هیچی هیچی تنهایی بدجوری اذیتم میکنه زخم زبون اطرافیان هی میگن فلانی ترشیده هیچکس نمیگیرتش دیگه از وقت ازدواجش گذشته اینو دیگه کی میگیره با ۳۴ سال سن اینا همه حرفهاییه که به گوش من رسیده مادرمم آرزوشه شوهر کنم میگه تو چرا قسمتت اینجوری شد😔😔دلم داره میپوکه این آقا هم تو این یکساله از نظر مالی بهم رسیده طلا خریده ولی اخلاق نداره میگه بعد ازدواج تغییر میکنم حالا زنش و تونستم باهاش ارتباط بگیرم و دلیل طلاق رو پرس جو کنم زنش گفت بزنگ صحبت کنیم زنگ زدم بهم گفت ببین دختر جان تو یه دختری هم جنس منی من بخدا قسم فقط حقیقت رو از روی دلسوزی میگم دوست داری صدای منم ضبط کن حتی منو با ایشون روبرو کن همین حرفها رو تکرار میکنم نگی دارم دشمنی میکنم چون زن سابقم نه اصلا این آقا اصلا اخلاق نداره خائن هست تنوع طلب روانی از دوازده ماه سال و یازده ماه و بدون هیچ دلیلی باهات قهر فقط دنبال تنش جنگ دعوا داد بیدد شکاک زن باز خائن سیگاری ۱۴ سال باهاش زندگی کردم جیگرمو خون کرد همیشه قهر بود مناسبتها قهر بود عزا قهر بود عروسی قهر بود گیرای بیخود مثل روانی ها خوددرگیری شدید گوشی مخفی ارتباط با زنهای خراب حالا دیگه خودت میدونی من الان از شما مشورت میخوام این ازدواج درسته؟؟ممکن الان آدم شده باشه؟؟ من خسته ام من مغزم کار نمیکنه راهنماییم کنید لطفا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
2706