2737
2734
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616676 بازدید | 44718 پست
عزیزممم 😍😍 عاطفه چقدر خوشحالم دوباره باهات چت میکنم . خیلی خوشحالم دوباره بارداری الهی به سلامتی ب ...

قربونت عزیزم من روزای سختی رو میگذرونم تازه فهمیدم دخترم دیابت گرفته حال و روزم خیلی خرابه بارداری هم از طرف دیگه با این روحیه حالم خیلی خرابه

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزان من از اول تایپک رو خوندم خیلی انرژی مثبت گرفتم خیلی تایپک خوبی بود من روز ۱۱ انتقال جنینم خیلی دعا کنید منم دلم شاد بشه مثل شما .عزیزان شما بعد انتقال رب گوجه یا گوجه استفاده کردین؟چون شنیدم خوب نیست ولی من خیلی گوجه خوردم یکم نگران شدم لازمه از این به بعد رعایت کنم یا اینکه نیاز نیست؟

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ خدا جونم مطمئنم واسم کن فیکون میکنی
قربونت عزیزم من روزای سختی رو میگذرونم تازه فهمیدم دخترم دیابت گرفته حال و روزم خیلی خرابه بارداری ه ...

سلام عاطی جون خوبی . آخ عزیزم انسولین میزنه دخترت ؟ الان در چه حالی دخترت چطوره ؟ دوقلوهات به  دنیا اومدن به سلامتی 😍  

2731