2733
2734
عنوان

شوهرم ار بلاگرها و زنهای اینستا بدش میاد مجری ها و خبرنگارهای

| مشاهده متن کامل بحث + 1552 بازدید | 97 پست
والا شوهر من راجع به قیافه زنای دیگه نظر بده ریش و سبیل شو میتراشم.

نه این همیشه میگه ک چرا اینجورن خانما؟؟؟براش قابل هضم😀😀😀

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجیب نیس فهمیده اس

چون در مورد قیافه بقیه خانما نظر میدن فهمیده هستن؟

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤     #کرمان_تسلیت                                                                                                           ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم
2742
منم میگم برو بگو چرا عمل نمیکنین و ی زن نشونم داد بین اعتراض گر ها لباس ساده ساده تنش بود گفت این مد ...

شما حساس یا ناراحت نمیشین ؟ 

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤     #کرمان_تسلیت                                                                                                           ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم
چون در مورد قیافه بقیه خانما نظر میدن فهمیده هستن؟

ن چون زنای نچرال رو میپسنده

البته ک اغلب مردهای ایرانی ب بقیه زنها دقت میکنن یه سری ک میدونیم اونام ک نمیدونیم رو گندشون در نیومده

2740
شما حساس یا ناراحت نمیشین ؟ 

نه چون میشناسمش عزیزم.میگه انقد نباید خانما تو فکر این مسائل باشن ادم هر جور باشه زیبا و قشنگه کلیک کرده رو مجری ها😂😂😂

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

خوشبحالت ، راست میگه ، اینستا پر شده دختر خز و خیل ، که شوهراشون خودکشی کردند و اینا بعد شوهرشون کلی موفق شدن ، دماغ عمل کردند ، ماشین خریدن ،یا دخترهد۱۴ ساله رفته با مرد ۳۸ ساله ازدواج کرده 

موهای زیر ابرو یاسمین مقبلی رو زوم کرده میگه اینا تو فکر چی هستن خانمای اطراف ماااااا تو فکر چی؟یا م ...

شوهرتون عجيبه وگرنه شوهر من تا حود امروز درمورد شاهر هيچ زني نظر نداده مگه مهمه؟؟ الان كه فكرشو ميكنم طاهر مردام براي خودم مهم نيست تا حالا نظر خاصيم ندادم كي دماغش بزرگه كي كوچيك 

موهای زیر ابرو یاسمین مقبلی رو زوم کرده میگه اینا تو فکر چی هستن خانمای اطراف ماااااا تو فکر چی؟یا م ...

چقد بدم میاد مردی انقد رو بقیه زنا دقت کنه شوهر منم اینطوریه😒

2706