2733
2734
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616663 بازدید | 44718 پست
سمت چپ بدنم گرفته انگار منقبضه رو تخمدونم

منم مثل تو شده بودم یه کوچولو تو روز 13 لک داشتم بعدش دیگه نموم شد و دقیقا شکمم سمت چپ همش منقبض میشد ایشالا بارداری حسابی خوشحال باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون گلم راستی من 3روز اول خوابیدم اما برا دسشویی و غذا و نماز با احتیاط راه می فتم نمازم سر میز می ...

من از روزی که آی یو آی کردم پیاده روی کردم و هفتهی بعدش سفر رفتم و حسابی موزه گردی کردیم با همسرم کامل بیخیال بودم حموم هم هر یک روز در میون میرفتم هیچ چیز گیاهی هم مصرف نکردم فقط تغذیه ی کاملا مقوی مصرف کردم و با تمام اینها منم با یه تخمک باردار شدم میخوام بگم خیلی به مراعات کردن نیست هرچند قبول دارم نباید ورزش کرد اما استراحت مطلق رو قبول ندارم اگه قرار باشه لقاح قوی باشه و بمونه حتما می مونه در حین این روشهای بارداری زندگی هم بکنید

بچه ها من فقط با یه تخمک باردار شدم خیلی امیدوار باشید به پروردگار هرگز خسته نشید هی دعا کنید و از خ ...

خیلی بهت تبریک میگم ایشالا بارداری خوبی رو بگذرونی عزیزم. من این هفته سونوی واژینال دارم امیدورام هممون رشد جنین هامون عالی باشه

2740
من الان 45  روزمه دوبار آزمایش دادم 15 و 18 انتقال اولی 1145 دومی 3933 یه دونه هست هفته دیگه با ...

صبا جون یه کم اطلاعات میدی  میشه بگی از روز آخرین پریودت حساب کردی گفتی 45 روز هستی؟ و اینکه روز 18 انتقال یعنی از روز آخرین تاریخ پریودت چند روز گذشته بود آزمایش دادی؟

Azجان ممنون که ازرویان گفتیدکه اهدایی داره مامان سبحان هم گفته بودفقط بایدخیلی تونوبت بمونیم؟؟

به من آخرین بار گفتن بایدتخمک اهدایی بگیری، همون رویان بودم امسال اردیبهست بود که دکتر گفت برو طبقه دوم پیش مددکار برای تخمک اهدایی من هم با گریه از اونجا اومدم بیرون و دیگه برنگشتم رویان رفتم مطب دکترم که تو خود رویان هم کار میکنه من راضی ام از کار پزشکم با دو تا نسخه جواب گرفتم امیدوارم همه جواب بگیرن و موفق باشن. من ذخیره تخمکم خیلی پایینه

برای نهار و شام هر غذایی میشه خورد؟ میگن نباید زردچوبه و فلفل استفاده کرد، درستع؟؟

فکر نکنم راستش تو تمام غذاهایی که من خوردم زردچوبه و فلفل بود منم عین مامانم غذا میخوردم فقط آدم نباید حساس باشه مواد غذایی قاعده آورو سرچ کن تو نت فقط اونا را نخور

یه صلوات بفرستید و برای ظهور آقا و دل شکسته تمام بیماران مخصوصا منتظران نی نی و مادرشدنشون دعا کنید ممنون
مامان آینازبه شماهم تبریک میگم مادرشدن گوارای وجودت عزیزجان بروحالش ببربرای بقیه خانمای گل هم دعاکن ...

ممنون عزیزم چشم دعا میکنم به همه البته مت هنوز اول راهم تا آز دوم و سونو قلب شما هم برا من دعا کنید خیلی زیاد

یه صلوات بفرستید و برای ظهور آقا و دل شکسته تمام بیماران مخصوصا منتظران نی نی و مادرشدنشون دعا کنید ممنون
واقعا معجزه شده واسه شما با یه تخمک ایشالا خدا حفظش کنه و به خوشی و سلامتی بغلش کنی عزیزم

فدات عزیزم ایشالله روزی همه تون

خیلی بهت تبریک میگم ایشالا بارداری خوبی رو بگذرونی عزیزم. من این هفته سونوی واژینال دارم امیدورام هم ...

منم استراحت مطلقو دوس ندارم اما من میکرو بودم گفتن جنین سه روز تو رحمت شناوره اگه رعایت نکنی دفع میشه روز4که خیالم راحت شد چسبیده دیگع بلند شدم

2706