2733
2734
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616765 بازدید | 44718 پست

خانمایی که تهرانن سوالی دارم

مرکز دولتی برا ای وی اف هست؟

و ادرسش لطفا میگید

ممنون

خدایا به بزرگیت و مهربونیت قسم. به همه ی بانوووهای سرزمینت که در انتظار مادر شدن هستن،طعم شیرین مادری را بچشان.آمین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم استراحت مطلقو دوس ندارم اما من میکرو بودم گفتن جنین سه روز تو رحمت شناوره اگه رعایت نکنی دفع میش ...

خیلی خوشحالم برات به سلامتی و عالی روزهای بارداریت رو بگذرونی

2728
خیلی خوشحالم برات به سلامتی و عالی روزهای بارداریت رو بگذرونی

ممنون خانم گلی ایشالله تو هم همینحور و همه بچه ها

یه صلوات بفرستید و برای ظهور آقا و دل شکسته تمام بیماران مخصوصا منتظران نی نی و مادرشدنشون دعا کنید ممنون
بچه ها من عصر میخوان برم آز دوم پنجشنبه 9انتقالم آز اول بودم امروز11انتقالم برم؟

به نظرم بذار فردا برو آزمایش بده که حداقل سه روز از آز اولت گذشته باشه حتما خوب رشد کرده خبرش رو به ما بدی.

2738
سلام  امروز انتقال داشتم چه چيزايي واسه بعد از انتقال خوبه  اگه اطلاع داريد لطفا بگيد&nb ...

به سلامتی امیدوارم که انتقالت با موفقیت باشه. من آی وی اف نکردم اطلاع ندارم. اما مغز گردو و بادوم و پسته و تخم مرغ حتما در برنامه غذاییت باشه هر خوراکی مقوی بخوری خوبه. شیرینی جات و خوراکی های مضر نخور

سلام  امروز انتقال داشتم چه چيزايي واسه بعد از انتقال خوبه  اگه اطلاع داريد لطفا بگيد&nb ...

باسلامتی ان شاالله به زودی خبر مثبت شدن بارداری شما رو بشنویم 

استراحت تا ۴ روز خوبه خوردن مواد نشاسته دار و خوردن به سعی کن یبوست نگیری

سلام دوستان من اینماه ال دی خوردم با امروز سه روزه که تموم شده اما پریود نشدم حالتاشم ندارم تا چند روز بعد پریود میشم؟؟

اخه اگه پریود شم امید به خدا دارو های انتقالمو میخام استفاده کنم

چرا باز نمیشم؟😭😭😭😭

خدایا شکرررررررررررررررت🙏👶
سلام دوستان من اینماه ال دی خوردم با امروز سه روزه که تموم شده اما پریود نشدم حالتاشم ندارم تا چند ر ...

مال من تقریبا ۶ یا ۷ روز طول میکشه الان یکم زوده چند روز صبر کن حتما پریود میشی نگران نباش

منم مثل تو شده بودم یه کوچولو تو روز 13 لک داشتم بعدش دیگه نموم شد و دقیقا شکمم سمت چپ همش منقبض میش ...

چ كار كردي لكت قطع شد؟واسه من فعلا قطع شده از روز ١٢داشتم (اخر شب روز ١١)شروع شد

شديد اصلا نيست الان ديگ لكم قهوه اي شده رو دستمال ديدم يكمم رو پد  امروز ديدم قهىوه اي اندازه ماش اول لك هام ترشح مانند ب قرمزي مي زد رو دستمالم بيشتر ديدم دوبار فقط رو پد ديدم قبلا ب جز امروز ك زياد نبود كلا  

امروزم روز  ١٣

يعني اميدوار باشم با لك ك حاملم؟😔در ضمن من ميكرو كردم جنينم دى روز بود 

2706