2733
2734
عنوان

هزینه عمل لازک و لیزیک

20591 بازدید | 24 پست
سلام دوستان، کسی از هزینه عمل لازک چشم امسال خبر داره؟ البته یه جای خوب و معتبر میخوام. دیگه از عینک و لنز خسته شدم.
تارای مادر، لبخندت تمام دنیای من است...... آرزو دارم تمام زنان را دنیایی باشد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
لازک انجام بده . دیگه کسی لیزیک نمی کنه من 7-8 سال پیش انجام دادم لازک بود . بزنگ مطب دکتری که می خوای بری بهت هزینه رو میگه من پیش دکتر سید مهدی مدرس زاده ، شیخ بهایی مطب داره انجام دادم . کارش عالیییییییییییییییییییییی
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2740
من قم هستم هفته پیش لازک کردم دو نیم هست هزینه اش تو شهر ما
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
مراقبت بعد از عمل قسمت حادش 2-3 روزه که چشم ورم می کنه و درد . بعدش تا 1-2 ماه زود خسته میشه و بعد هم که دیگه هیچی فقط مراقب ضربه و... باید بود در کل
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
مو گیسو جان، باید برم خود کلینیک از دکتر وقت بگیرم یا مطب؟ دوره نقاهتش چند روز بود؟ فکر کنم امسال حدود سه میلیون شده باشه دیگه
تارای مادر، لبخندت تمام دنیای من است...... آرزو دارم تمام زنان را دنیایی باشد.
اده دکتر انتخاب میکنه نوع عملو از من عکس گرفت و معاینه کرد بعد گفت لازک
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
من فقط دو روز خیلی سوزش داشت درد نداشتم فقط روز دوم و سوم اذیت شدم تو اونجا که من عمل کردم همه اینطور بودن کسی درد نداشت الان بعد یک هفته خوبم کمی خشکی داره که دکتر گفت عادیه با اشک برزژم
2706