2737
2734
خیته شدم انقدر دعا کردم و حاجت نگرفتم
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین الان دیگه گفتم بخدا از دعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بدرگاهت خسته شدممممممممممممممممم
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
2731
یه بار شهریور ماه بود ساعت دو سه شب آیت الکرسی رو همراه با صدای سعدالغامدی خوندم همچنین دعای معراج رو . یکی دو ساعت بعد حاجتکو گرفتم. واقعا خدا کمکم کرد! بعد هم صبح از مادرم خواستم برام دعا کنه یه قسمت باقیمونده مشکلم هم حل شد. خدایا شکرت واقعا معجزه بود!
من مشکلات زیادی در زندگی داشتم ولیکن لب های من از آن ها آگاه نبودند و همیشه خنده بر آنها نقش بسته بود. چارلی چاچلین
2740
عززم من از اینجا حاجت گرفتم از این شهید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=508992&PostID=29246771#29246771
خالق من* بهشتی *دارد نزدیک زیبا وبزرگ و * دوزخی * داردبه گمانم کوچک بعید ودر پی دلیلی ست که ببخشد ما را گاهی به بهانه دعا در حق دیگری...
امروز دوستم میگفت حدود 200میلیون پولشون رو جایی ضبط کردن ختم بسم الله الرحمن الرحیم رو شروع کرد به طرز باورنکردنی خودشون اومدن گفتن بیاین اینم پولتون...وکیل خواستن بگیرن گفت 15 میلیون میگیرم کارتونو راه میندازم توی شوک بودن از این معجزه
من در جهان یک دوست داشته ام و آن خودم بوده ام ! ناپلئون
2706