2737
2734
ما تصمیم گرفتیم برای تعطیلات خرداد بیایم شمال البته با قطار، حالا چندتا سوال دارم میشه لطفا اگه اطلاعاتی دارین بهم بدین 1. ما احتمالا با قطار میریم ساری به نظرتون همون ساری بمونیم بهتره یا بریم بابلسر؟ از ساری تا بابلسر چقدر راهه؟ 2. از کرایه سوییت ها اطلاعی دارین از چقدر شروع میشه؟ البته یکی دو روز زودتر از شروع تعطیلات میرسیم اونجا ممنون که جواب میدین
وای تعطیلات سه روزه بابلسر عجیب شلوغ میشه وپلاژها قیمتاشون خیلی میره بالا بهتره شهرهای دیگه روانتخاب کنین که خلوت تر هستن مثل چالوس محمود اباد نور و........
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صبا جون نور گمونم خوب باشه محمود اباد هم خیلی خوبه ولی اونم ممکنه خیلی شلوغ باشه چون تقریبا مثل بابلسر جاافتاده نور اگه بری هم دریا داره هم خونه میتونی بگیری البته من برای شب موندن نرفتم اونجا تاحالا ولی خب داییم اونجا ویلا داره میدونم شهر خوبیه شاید کنار ساحل هم پلاژداشت ولی خب متاسفانه تو این تعطیلات اجاره هاشونو کلی میبرن بالا
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
نه عزیزم اختیار داری ببین من شمالی نیستم خودم ولی بابلسر تا نور حدودا یک ساعت راهه ازساری تا بابلسر هم حدودا فک کنم دوساعت راهه بازم میگم من حدودی میگم بهت چیزی که تو یادمه
2738
خوش بگذره بهتون
2706