2737
2734
عنوان

دوستان بنظر شما رابطه جنسی کلاس گذاشتن داره ؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 34 پست
نه عزیز بعضی ها فقط حرف در این مورد زیاد می زنن ولی عملا اینطوری نیستن  آنقدر زندگی متاهلی درگ ...

👍👍 گاهی اوقات فکر میکنم 

همه این تاپیک هارو یه پسر ۱۵ ساله میزنه 

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجردی چرا تو اینجور تاپیک میری شیطونن 

چه ربطی داره 

چرا آدم باید مسائل خصوصی زندگی شو

توی سایت بزاره ؟

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 
2742
2738

حتما ندارن بی شک

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2706