2737
2734
عنوان

خانوم خوشگلای شمالی میشه به چند تا سوال من جواب بدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3808 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جای خاصی رو نمیدونم ولی باید بیای تو مشاور املاک های داخل شهر راهنماییت میکنن بعضی ها هم سر خیابون برای اجاره ویلا ایستادن ....ولی ویلاهای سمت شهرک ایثارگران وخیابون اطلاعات زیادن وجای خوبی هستن
2738
سلام صبا جون من دیشب برگشتم از شمال هوا خیلی عالی بود ما بابلسر و رامسر سوییت گرفتیم هردوش تمیز و خوب بود شبی 60 تومن ساری اصلا نرو هیچی نداره کثیف هم هست با قطار برو همون شهری که میخوای بمونی همه شهرهای ساحلی پلاژ و سوییت داره برای شب موندن
البته ما موقع خلوت بود رفتیم گفتن تعطیلات دوبرابر میشه قیمتهای سوییت نگران نباش هر شهری میری برو سمت دریا همیشه هستن افرادی که تبلیغ سوییت و ویلا میکنن هر چی از ساری بری بالاتر شهرها قشنگتر میشه و دریا تمیزتر فقط ساری نمون هیچی نداره حیفه این همه راه میری من خودم اطلاعاتی نداشتم تو راه وارد هرشهری میشدم سرچ میکردم تو نت جاهای دیدنیش رو که هرکدوم بهتر بود برم ان شاالله بهتون خوش بگذره و سفر خوبی داشته باشی