2733
2734
عنوان

لاپراسکوپی

152 بازدید | 36 پست
سلام خوش اومدین ...من یه کیست 7 سانتی دارم دکتر گفت حتما باید عمل شوم...خواستم بدونم کسی عمل لاپراسکوپی کرده؟هزینش چقدره و کجا و پیش چه دکتری انجام داین ؟ راضی بودین ؟
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
یکم درد دارم عزیزم ... اما ابا سونو فهمیدم با دارو از بین نرفت گفتن باید عمل کنم
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
دوسال صبر کردم دیگه خسته شدم ... متاسفانه بیمه هم نیستم بچه ها لطفا بگید چه بیمه ا ی بودین
2706