2737
2739
به نام خدای بزرگی که هر که را که بخواهد هدایت کرده و هر که را که بخواهد گمراه می کند.... تاپیک پنجره ای رو به خدا شعبه سوم تاپیک میخواهم مسلمان شوم و همسفر های آسمانی است که به علت ازدیاد صفحات اون تاپیک و نظر خوانندگان و همراهان محترم زده شد...و به علت اینکه امروز مختص آقای مهربان و تنها امام عصر عج هست تاپیک رو امروز زدیم و چون عصر جمعه دل همه ی شیعیان واقعی رو به درد میاره عصر جمعه زدیم تا ان شاالله ما هم جزء شیعیان واقعی و محبین و یاران ان حضرت باشیم و در هر حالی ایشان را فراموش نکنیم... آدرس تاپیک میخواهم مسلمان شوم... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=709575 آدرس تاپیک همسفر های آسمانی www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=827697
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
به یاری حق اهداف و بخشهای مختلف این تاپیک : تقویت ایمان قرائت قرآن چله گیری های مختلف درد دل دوستانه سوال و پاسخ طنز وشوخی های حلال عکس هفته آشپزی هفته جملات روانشناسی و در کل هرچیزی که به سبک زندگی اسلامی مربوط میشود . توی فهرست تاپیک جاهایی که نوشته شده"بخش های متنوع" شامل : روانشناسی . آشپزی . سبک زندگی اسلامی . و.... میباشد . قوانین: لطفا اگه اسپم میذارید حذف کنید تا دوستان دیگه بتونند راحت مطالب مربوط به تاپیک رو بخونند ... پیشاپیش از همکاریتون سپاسگزار هستممممم.. ************************* فهرست مطالب صفحه 1---- غروب جمعه،دلتنگی برای امام زمان،پخش صوتی دعای عهد، تواشیح صفحه 2---- حدیث از پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجبتی (ع)،دعا و زیارت روز شنبه صفحه 3---- درد دل دوستانه،پیشنهاد و انتقاد در مورد تاپیک،سوال و جواب دوستانه صفحه 4---- زیارت و دعای روز یکشنبه،حلال و یا حرام بودن موسیقی،بیانات ایت الله وحید خراسانی در مورد شهادت امام صادق صفحه5----ادمه حلال و یا حرام بودن موسیقی، در مورد شهادت امام صادق (ع) صفحه 6---- لهو و لعب صفحه 7--- در دل با امام زمان (عج)، در مورد توفیق دوستان در حرم امام رضا(ع) صفحه 8---- در مورد وضو،نشستن در صف نماز جماعت (موقعی که عذر شرعی داریم)، لینک صحبت حاج آقا ماندگاری
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
بی تو... غروب جمعه چه دلگیر آقا.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام تاپیک جدید مبارک واقعا که این غروب جمعه چقدر دلگیره این جمعه هم تموم شد ولی اقامون نیومد ولی نا امید نمیشویم برای فرجش دعا میکنیم شاید جمعه ی دیگر امد اللهم عجل الولیک الفرج بحق زینب کبری
2728
تو ی مداحی شنیدم میگفت حضرت فاطمه سلام الله علیه هر عصر جمعه فرزندانش رو به پشت بام میبرد تا دعا کنند و میگفت عصر جمعه دعا مستجاب میشه ... بیایید ما هم عصر جمعه برای ظهور مهدی حضرت فاطمه سلام الله علیه ددعا کنیم... شاید که ما هم با ظهور آن آقای مهربان به راه راست هدایت بشیم و در رکاب اماممون به شهادت برسیم
آپلود عکس تقدیم به حضرت صاحب الزمان عج : یا ایها العزیز مسنا و اهلنا الضر و جئنا ببضاعه مزجاه فاوف لنا الکیل و تصدق علینا ان الله یجزی المتصدقین » ( سوره مبارکه یوسف / آیه ۸۸). پر کن دوباره کیل مرا ایها العزیز دست من و نگاه شما ایها العزیز رو از من شکسته مگردان که سالهاست رو کرده ام به سمت شما ایهاالعزیز جان را گرفته ام به سر دست و آمدم ... از کوره راه های بلا ایهاالعزیز وادی به وادی آمده ام از درم مران وا کن دری به روی گدا ایهاالعزیز چیزی که از بزرگی تو کم نمی شود این کاسه را ... فاوف لنا ... ایهاالعزیز ما جان و مال باختگان را رها مکن بگذار بگذرد شب ما ایهاالعزیز دستم تهی است راه بیابان گرفته ام محتاج یک نگاه تو یاایهاالعزیز ... آپلود عکس
2738
اللهم عجل لولیک الفرج.... خدایا به حق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه ظهور امام تنهایمان را برسان.... خدا جونم به یمن قدوم مبارک امام عزیزمون ما رو هم هدایت بفرما .... الهی آمین....
حضرت علی (ع) در ضرورت ستایش پروردگار فرمودند: خداى را سپاس که رحمتش را جاى نومیدى نیست، و نعمتش فراگیر است،به آمرزشش یأس راه ندارد، و در بندگیش عار و ننگ نمى باشد. خدایى که رحمتش زایل نمى گردد، و نعمتش مفقود نمى شود. خطبه 45
سلام دوستان تاپیک جدید مبارک چه زمانی زده شده!! غروب جمعه!! زمانی که آقامون دلش گرفته !! زمانی که حتی منه گناهکار هم دلم میگیره!! انگاری اینقدر دل آقا گرفته که به دل منه گناهکار هم اثر کرده!! آقاجونم درسته گنهکارم ، اما اما عصرای جمعه خیلی دلم میگیره و دلتنگت میشم احساس میکنم پشت در خونه ای و من به خاطر سنگینی گناهام نمیتونم ببینمت با همه گناهکاری عصرای جمعه خیلی احساست میکنم انگاری از روز ازل با شما اشنایم میشم مثل بچه ای که توی بازار سرگرم زرق و برق اسباب بازیها شده !! و زمانی به خوش میاد که دیگه خبری از مادرش نیست و در هیاهوی بازار گم شده ... /// آقا من این دنیا و زرق و برقشو با یک لحظه همنشینی با تو عوض نمی کنم خواهش میکنم اگر یه جاهایی بازیگوشی میکنم و دستتو رها تو دست منو بگیر که میمیرم بی تو /// انگاری بازم گم شدممممم ///// آقا فقط همین یه بار بیا و دستمو بگیر قول میدم دیگه دستتو رها نکنممممم گریههههههههه
چشـمان نجیب عشق بی تاب شده هم ناله ی اشک های مهتاب شده ای حسرت دیدن تو در سینه ی ما از غربت تو دل زمین آب شده از غربت تو اشک دمادم داریم دائم به لب پنجره شبنم داریم این درد دل ماست ، خودت می دانی در خاک مدینه یک حرم کم داریم
سلام علیکم تاپیک جدید مبــارک ان شالله به حق چهارده معصوم و عنایت اقا امام زمان بهترین ها برای تمام اعضای تاپیــک رقم بخوره و همگی محبوب دل امام زمانمون باشــیم من حقیر هم با امام زمان حرف و کلامم رو در این تاپیک شروع میکنم: آپلود عکس قالب وبلاگ | چت روم
گالری عکس
دریافت همین آهنگ
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●