2733
2734
ممنون میشم یه خلاصه ای از کارهایی که انجام دادینو بگین.
هوس کرده ام که تو باشی٬من باشم وهیچکس نباشد٬آنگاه داغترین آغوشها از تنت وشیرینترین بوسه ها را از دستانت بیرون بکشم،به تلافی تمام روزهایی که میخواهمت ونیستی پدر.....
من ابن سینا نرفتم دکتر عارفی آزمایشارو برام نوشت و آزمایشگاه بهار انجام دادم ولی برو تو تاپیک سقط مکرر صفحه381یکی از بچه ها گذاشته خیلی کامله اگه خواستی من بعدا برات لیست آزمایشامو میذارم
آرزوهایت را کنار نگذار ،دنیا بالاخره مجبور میشود با دلت کنار بیاید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون میشم مامان گندم جان
هوس کرده ام که تو باشی٬من باشم وهیچکس نباشد٬آنگاه داغترین آغوشها از تنت وشیرینترین بوسه ها را از دستانت بیرون بکشم،به تلافی تمام روزهایی که میخواهمت ونیستی پدر.....
2728
لی لی علی جان توکل به خدا داشته باش منم 2 تا سقط داشتم رفتم ابن سینا خدا رو شکر الان دخمل 1 ساله و نیمه دارم راستش فکر کنم بستگس داره که مشکل چی باشه هزینه و آزمتیشها فرق می کنه من یه سری آزمایشهارو قبل از اینکه برم ابن سینا انجام داده بودم و وقتی رفتم چون 6 ماه نمی گذشت از مدتش اونها رو قبول کرد ولی کل آزمابشها با جوابش برای من تا جایی که یادمه حدود 3 ماه یا دو ماه و نیم طول کشید
گـاهی اوقـات چـیزی نـمیگویند... چـون بـه نـظرشان لازم نـیست کـه چـیزی گـفته شـود... بـا نـگاهشان حـرف مـیزنند، بـه انـدازه یـک دنـیا حـرف مـیزنند... هـرگز نـباید از چـشمان هـیچ زنـی سـاده گـذشت...
سقط آخرم 8م خرداد بود که هنوز تیکش مونده الانم پریود شدم منتظرم با پریم بیاد
گلی جونم ممنونم خدا دختر نازتو برات نگهداره من به اصرارخودم از یه دکتر خواسته بودم برام کاریوتایپ بنویسه دیروز رفتم کریمی نژاد آزمایشمو دادم بقیه آزمایشاش فکر نکنم خیلی طولانی باشه از بس نگرانم میخوام زودتر تکلیفم روشن شه
حداقل باید دوتا پری بگذره دکتر عارفی متخصص سقط مکرر هست اگه خواستی از اونم یه نوبت بگیر تو ابن سینا یه دکتر خیلی خوب هست به نام دکتر رزاقی که میتونی از مطبش وقت بگیری تو دزاشیبه مطبش بعد بری یه آزمایشگاه خوب و معتبر آزمایشاتو بدی حتما برو تاپیک سقط مکرر بخون اصلا غصه نخور همینکه باردار میشی خودش یه نعمته ایشااله مشکلتم حل میشه
آرزوهایت را کنار نگذار ،دنیا بالاخره مجبور میشود با دلت کنار بیاید
2740
لی لی جان استرس نداشته باش همه اینها تموم میشه یه روزی رفتم خونه برات اگه ننداخته باشم ازمایشها رو لیستشو می نویسم عزیزم حالت رو درک می کنم
گـاهی اوقـات چـیزی نـمیگویند... چـون بـه نـظرشان لازم نـیست کـه چـیزی گـفته شـود... بـا نـگاهشان حـرف مـیزنند، بـه انـدازه یـک دنـیا حـرف مـیزنند... هـرگز نـباید از چـشمان هـیچ زنـی سـاده گـذشت...
مامان گندم جان میخوام برم پیش محسن معینی هم تعریفشو شنیدم هم من کرج زندگی میکنم رفت وآمدش برام راحته اگه شهرک غرب وجای سابقش مونده باشه.
ممنونم گلی جان
باید چند بار واسه آزمایشا بریم ابن سینا با یه بار کارمون تموم نمیشه؟ باید تو دوره های مختلف پریود برم؟ میترسم تیکه بمونه واذیتم کنه وکارامو عقب بندازه من بالای سی سال سن دارم خیلی وقت ندارم 7سال جلوگیری گردم2/5سال پیش تصمیم گرفتیم بچه دار شیم که بدبختیام شروع شد
مامان گندم از الان بخوام وقت بگیرم چی خیلی بلاتکلیفم اگه بدونم کی آزمایشام آماده میشه از الان وقت میگرفتم.