2733
2739
مامان گندم جان برو خدارو شکر تهوع داری ایشالله به سلامتی به دنیا بیاد وزیر سایه پدرومادرش بزرگ بش عاقبت به خیر بشه ببخشید از بس نگرانم همش سوال میپرسم دستت دردنکنه ناامید نشی.
هوس کرده ام که تو باشی٬من باشم وهیچکس نباشد٬آنگاه داغترین آغوشها از تنت وشیرینترین بوسه ها را از دستانت بیرون بکشم،به تلافی تمام روزهایی که میخواهمت ونیستی پدر.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان گندم جان ممنون عزیزم
هوس کرده ام که تو باشی٬من باشم وهیچکس نباشد٬آنگاه داغترین آغوشها از تنت وشیرینترین بوسه ها را از دستانت بیرون بکشم،به تلافی تمام روزهایی که میخواهمت ونیستی پدر.....
کسی بتونه وکمکم کنه ممنون میشم استرس دارم خدایا چقدر خسته ام خداجونم
2731
کسی نمیخواد به من کمک کنه؟
سلام دوستان گلم کدوم آزمایشگاه برای آزمایشات مربوط به سقط جنین توی تهران بهتره؟

سلام شما چند تا سقط داشتید؟ کجا رفتید ازمایش؟

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
سلام شما چند تا سقط داشتید؟ کجا رفتید ازمایش؟

من یه سقط داشتم البته به زور سقط شد قلبش ایست کرد هفته ۸ بود ... انتقال خون تهران آزمایشهای انعقادی رو انجام دادم ۱ هفته ایی هم جوابش اومد ولی مشکلی نداشتم....تیروییدم مشکل داشت ۶ بود tsh ....خودش عامل سقطه ...زمان بارداری d3 من هم ۶ شد ...البته دکترم به تیروییدم شک کرد...الانم اومدم اقدام کنم قند ناشتام ۱۰۰ هستش دکترم گفت باید بیاریش پایین...هر روز میرم تردمیل... قرص d3 هم هفته ایی ۱ دونه میخورم قرص تیروییدم میخورم امیدوارم با اینکارا همه چی اکی بشه و بتونم اقدام کنم...شما چیکار کردی؟ آزمایشات خوب بود؟ چن تا سقط داشتی؟

2738

من قبل از بارداری همه ازمایشاتم نرمال بود اما یهویی هفته ده گفتن قلبش ایستاده. بعدشم گفتن سقط اول شایع هست و نمونه برداری نکردن اما خودم خیلی می ترسم. 

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

از کجا میشه فهمید مشکل انعقادی داریم یا نه؟

از کجا میشه فهمید مشکل انعقادی داریم یا نه؟

باید بری آزمایش ژنهای ترومبوفیلی رو انجام بدی. ۵ تا فاکتور هست آزمایشگاه ژنتیک بری انجام میدن. نیاز به نسخه هم نداره چون آزاده. من امروز انجام دادم ۳۹۲هزار تومن بود. البته میشه با آزمایش پروتئین c  و پروتئین s و  آنتی ترومبین ۳ هم مشکل انعقادی رو متوجه شد. اما اینا بعضی وقتها نرمالن اما ممکنه باوجود نرمال بودن اینا ژنها معیوب باشن. پس بهترین راه اینه که همون ژنها رو چک کنی. بعدشم یه سندروم هست باسم سندروم فسفولیپید که با آزمایش آنتی فسفولیپید IgG و IgM مشخص میشه. که اونم باعث غلظت خون تو بارداری میشه.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷

سلام

اون روز که این تایپ رو زدم چقد ناامید و نگران بودم

الان که چند سال گذشته  و ، خدا در رحمتش رو به روی من باز کرده ، تمام سختیا خاطره شده برام

امیدوارم کسی ناامید از درگاه خدا برنگرده

وهیشکی رو چشم انتظار بچه نذار.