2733
2739

من گرفتم

فک کنم حدود ۱۰۰۰ کالری 

من کلا زیاد پر کالری نمیخورم 

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رژیم فستینگ با رژیم کالری شما کاملا متفاوته و دقیقا عکس اون عمل می‌کنه و براش کالری اهمیتی نداره و مبنا رو چیزه دیگه‌ای میدونه بیشتر درباره فستینگ تحقیق کنید 

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.
رژیم فستینگ با رژیم کالری شما کاملا متفاوته و دقیقا عکس اون عمل می‌کنه و براش کالری اهمیتی نداره و م ...

عزیزم مطمئنی ؟ دکتر کرمانی من ویدیو شوتو اینترنت نگاه میکردم

شما توضیح میدید ممنون 

2740
عزیزم مطمئنی ؟ دکتر کرمانی من ویدیو شوتو اینترنت نگاه میکردم شما توضیح میدید ممنون 

فستینگ‌ یعنی هر چیزی که هورمون انسولین رو پایین نگه داره،وقتی شما کالری کمتری مصرف می‌کنید بدن شما خیلی زود خودش رو تطبیق میده و بهمون مقدار کالری کمتری مصرف می‌کنه و این علت اصلی شکست رژیم‌های کالری شمار در بلندمدته،در فستینگ شما شاید در یک مرحله به ظاهر هیچ وزنی کم‌نمیکنید ولی در حقیقت دارید چربی رو به ماهیچه تبدیل می‌کنید،هدف فستینگ وارد کردن بدن به فاز چربی سوزی و عادت دادن بدن به استفاده کمتر از کربوهیدراته.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.