2737
2739
به دلیل نقص کروموزومی جنین دکتر گفته باید سقط کنم. خودش برام شیاف نوشته ولی من خیلی می ترسم. راهنمائی کنید چکار کنم. کورتاز کنم بهتره یا شیاف بزارم؟ آخه تو چهارماهگی جنین بزرگه می ترسم درد زایمان رو بکشم و کامل دفع نشه مجبور به کورتاز هم بشم. یه عده می گن شیاف بزار طبیعی سقط بشه یه عده می گن کورتاژ کن بهتره موندم چکار کنم. از طرفی از درد کشیدن هم می ترسم. آخه 7 ماه پیش هم یه کورتاز به دلیل تشکیل نشدن قلب جنین داشتم که خیلی اذیت شدم.
یاسمن جون خواهر من به دلیل کاهش مایع آمینوتیک هفته 19 آمپول زد و طبیعی سقط کرد که البته درد زیادی هم تحمل کرد جنین 400 گرم بود ولی من هفته 6 با شیاف سقط کردم کم درد کشیدم ولی شما با دکترت مشورت کن ببین کدوم بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتره تحت نظر پزشک وتو بیمارستان باشه منم تو4ماهگی سقط داشتم با شیاف بچه سقط شد ولی جفت مونده بود ومجبور به کورتاژ شدم
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است
2731
2740
عزیزم چون جنین هنوز زنده ست جفتش خوب و سالمه و احتمال اینکه کارت به کورتاژ برسه خیلی کمه معمولا جفت سالم راحت دفع میشه من چون جنینم از بین رفته بود جفتش خراب شده بود و کامل بیرون نیومد مجبور شدم کورتاژ کنم
به نظر من کورتاز کن من خودم 2 ماهه کورتاژ کردم تو بیمارستان صارم یه بیهوشی سبک اصلاً نفهمیدم بعدشم راحت شدم با شیاف و قرص و اینا زجی میکشی
دنیا همین لحظست امروزو باور کن /بی واژه میخونم حرفامو از بَر کن فردای واهی رو ، به آدما بسپار / به آدمای تو روزنامه و اخبار
سلام من پیشنهاد میکنم نامه دکترت و ببر عطاری که بدونه الکی نمیگی بعد دارو میده خیلی راحت میافته دردشم کمتره
خدایا من ۵۰۰ میلیون دستی می خوام میشه تا تورم بیشتر نشده بهم بدیش ممنون میشم  
من جنینم کاملا سالمه و مشکل نداره. مشکلش کروموزومیه. دکتر گفته اگه به دنیا بیاد صد در صد عقب مونده ذهنی می شه. من ترسم از اینه تمام دردای زایمان رو بکشم بعدش مجبور بشم دوباره کورتاژ کنم
2706