2733
2739
عنوان

سقط عمدی تو هفته 15 کمکم کنید خیلی می ترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 87793 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
یاسمن گلی جون اول بگم که خیلی خیلی متاسفم منم تا الان 2 تا سقط داشتم یکی 2 سال پیش که توی خونه سقط ک ...

سلام

منم تو هفته 10 هستم ولی متاسفانه قلب جنینم تشکیل نشده ،شما تو خونه سقط کردین مشکلی برات پیش نیومد؟من میترسم ببمارستان بستری بشم 

2738
سلام یاسمن جون منم دومین بارداری بی ثمرو دارم تجربه میکنم بهم گفتن بچه اننسفالیه الان 18 هفتمه نمیدو ...

بچه من هم آنفالوسل شد فردا می رم سقط وای چجوری اون بچه با شکم باز را نگاه کردی بچم پسره شما چجوری آنفالوسل شدی من بیشتره وقت ها تب داشتم و غددم خیلی گرم بود

ناراحت شدم برات. ایشالا و به زودی فراموش میکنی و بعدش زود یه نی نی سالم میاری . خیلی سخته میدونم اما ...

منم میخان سقط کنم ناخاسته باردارشدم.الان پنج هفتمه..دردش و خونریزیش چطوره بگو بم لطفا

عزیز دلم میشه بپرسم اسم شیافی که نوشته چیه؟

بچه منم سالمه و تو یازده هفته ام ولی توی این یازده هفته شوهرم اصصصصصلأ راضی نشد که نگهش داریم 😭😭و همش باهام سرجنگ داره،کنارم نمیخوابه،خونه غذانمیخوره،باهامدحرف نمیزنه، علاوه برمن،با بچه مونم سر دعوا داره.دیگه ناامید شدم و منم بفکر سقطم😭😭😭گناهش پای شوهرم،خدا اون دنیاازش نگذره وپل صراط دستم بهذگریبانشه😔😔😔

سلام من پیشنهاد میکنم نامه دکترت و ببر عطاری که بدونه الکی نمیگی بعد دارو میده خیلی راحت میافته دردش ...

عطاری؟؟؟؟

سعی نکن متفاوت باشی، همیشه فقط سعی کن خوب باشی. این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوت هست

سلام منم پیش خانوم سهیلی انجام دادم قرص سایتوتک اصل بهم دادن پزشک تایید کرد فایزر المان و امریکا خدا خیرش بده بقایا ام نداشتم ی سری مراقب داره بهم گفت دارو برام نوشت والا درد داشتم ولی قابل تحمل شمارش دارم میزارم براتون 09396739642 تماسش در دسترس ،،،، 09197141487 واتساب دار

2706