2752
2734
عنوان

سقط عمدی تو هفته 15 کمکم کنید خیلی می ترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 87819 بازدید | 119 پست
سلام یاسمن گلى،خیلى ناراحت شدم ایشالله خدا یه نى نى سالم بذاره تو دامنت،من چند سال پیش خارج از رحم حامله شدم با آمپول رد کردم البته تو دو سرى اول رد نشد ولى دومى رو زدم رد شد خیلى درد کشیدم. ولى اطلاعات دیگه اى ندارم.با چند نفر مشورت کن.
خدایا خواستم بگویم تنهایم!!!اما نگاهت مرا شرمگین کرد،چه کسى بهتر از تو؟؟؟. یکتا جونم 11خرداد اومد بخلم,،خدا جونم شکرت♥♥
منم هفته 18 بچم مرده بود تو رحم و طبیعی تو خونه سقط شد ولی متاسفانه جفت موند و مجبور به کورتاژ شدم خیلی سخته طبیعی سقط کردن..خیلی خیلی سخت مخصوصا از لحاظ روحی روانی اگه از لحاظ روحی و جسمی تحمل داری این کارو بکن وگرنه برو کورتاژ ..بیهوشی و هیچی حالیت نیست راحت تره تا بخوای اون همه درد جسمی و روحی روانی رو به جون بخری من که هنوز چهره اون نی نیم که افتاد جلوی چشممه چون با دستای خودم گرفتمش خیلی بد تو روحیه ام تاثیر داشت
گر نگهدار من آن است که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
هانی جون منم از اون لحظه ای می ترسم که نی نی ام بیفته و ببینمش. می دونم که خیلی ضربه خواهم خورد و تا آخر عمرم نمی تونم فراموشش کنم. هم دوست دارم ببینمش هم می ترسم بعدش اذیت بشم
2731
عزیزم منم تو هفته 17 به خاطر پارگی کیسه آب زایمان داشتم ولی با آمپول فشار آخه بچه بزرگه تو خونه نمیشه باید بری بیمارستان کورتاژم حرفشو نزن چون بچه نداری خطرناکه مواظب خودت باش دعا میکنم بار دیگه یه بارداری راحت داشته باشی خیلی سختههههه
Lilypie First Birthday tickers
دوست گلم خیلی سخته ولی یه بچه عقب مونده یعنی فاجعه . با هم خدا رو شکر که زود متوجه شدی والا از زندگی ات بیزار میشدی. دوست گلم کورتاژ خیلی عوارض داره و ممکنه چسبندگی بده . همون شیاف بهتره دردش هم قابل تحمله
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. - جورج برنارد شاو -
منم سقط داشتم ولی طبیعی درد داره ولی تموم میشه نهایتش تا 2-3 روز کورتاز خوب نیس چون هنوز بچه نداری
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
سلام به نظر من طبیعی بهتره بندازی باتوجه به کورتاژ قبلیت از رحمت چیزی نمیمونه که هی بخواد دستگاه بره توش و بتراشههه
تـــو
این روزهــا
برایـم حکم باران را داری..
درست وســط کـویـر،
همون قدر زندگی بخش
همون قدر مــحــال! خدایا سابقمو از این بیشتر نکن: ی پوچ و ی خارج رحمی و 3تا ای یو ای منفی و 1 میکرو منفی
یاسمن گلی جون اول بگم که خیلی خیلی متاسفم منم تا الان 2 تا سقط داشتم یکی 2 سال پیش که توی خونه سقط کردم و یکی 2 هفته پیش که به دلیل تشکیل نشدن قلب بود و تصمیم گرفتم با کمک قرص زیر زبونی توی خونه سقط کنم چون از سقط قبلی خاطره بدی نداشتم و راحت اتفاق افتاده بود
خدایا خودت واسمون خوش بخواه
2706