2733
2734

امروز روز سومیه که قهریم و هیچ خبری ازم نگرفته 😔 اونقدری فحاشی کرد و عصبی بود که ظرفیتم‌ پر شد و اومدم خونه ی بابام ... الان امشب وسوسه شدم بهش پیام بدم که بیاد توافقی جدا بشیم با هم ولی میدونم تنها جوابی که میده اینه : باشه هر وقت گفتی میام ... هی ... اونقدری هی گفتن من مقصرم که دیگه خودمم باورم شد که من مقصر بودم 😔💔 ... خسته شدم از اینکه همسرم اصلا پشیمون نیست از رفتارش و حتی دلش هم تنگ نشده اصلا ... چه قدر خوبی کردم بهش 💔 چه قدر عاشقش بودم 💔 چه قدر سخت گذشت همه چی 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
بد دهنی و فحاشی و عصبی و خسیس بودن اون 😔

حالا تو چرا پیام بدی ؟ دوست داره؟

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
منم یه سال پیش مثل تو قهر کردم رفتم یه ماه منتظر موندم تا خودش اومد دنبالم تو هم صبر کن بالاخره میاد ...

من الان بک ماهو نیمه خبری نگرفته میخام ب م برا مهریه اقدام کنم

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2706