2737
2739
از بالا اوردنشم که دیوانه شدم از لحظه ای که تو بیمارستان دادنش بغلم این بشر بالا میاره تا همین الان یه روز کم یه روز زیاد . کیک و بیسکوییت و سرلاکم که اصلا بهش نمیسازه هم بخوره مثل ابشار بالا میاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامان محمدطاها بچه ها نوپا که می شن بدغذا می شن به علاوه گاهی دندون درآوردن باعث کم غذا شدنشون می شه بنظرم هی مواد غذایی مختلف رو امتحان کن از هرکدوم یه نوک هم که بزنه خوبه. مثلا پسر من تخم مرغ آب پز یا پوره نمی خورد، ولی نیمرو می خوره، بعد یه مدت نیمرو که دلش رو می زنه املتش می کنم، کوکوش می کنم، هی خلاصه ترکیباتش رو عوض می کنم تا بخوره. آبگوشت رو امتحان کن، فقط آبش رو هم که بخوره خیلی مغذیه. فرنی، کاچی، ببین بیسکوئیت دوست داره؟ بستنی هم خوبه، پرکالریه و کلیسم هم داره. ماکارونی، اگه دوست داره شکلی رو دستش بگیره بخوره. با گوجه رنده شده و یکم پیاز و گوشت چرخ کرده براش سس درست کن که سالم باشه. دیگه.. اگه الویه ی بچه! شامل سیب زمینی و تخم مرغ و هویج پخته با ماست رو هم دوست داره امتحان کن. شاید خورد! پسر من کتلت رو هم می خوره. اینجوری بیشتر از جورای دیگه می خوره. عدسی هم خیلی خوبه. برای خوراکی هم بهش کشمش و برگه ی میوه ها رو بده. خورد خورد کن بده دهنش. پسر من هویج هم خیلی خوشش میاد دستش بگیره راه بره بخوره. کلا هم سعی کن به همه غذاهاش کره بزنی، هم ملینه هم پرکالری. دیگه... پیشنهادای من همین بود! البته بچه ی خودم همه ی اینا رو جوجه ای و با کلی وقت گذاشتن می خوره. ولی بالاخره همین که می خوره خوبه. خودتم نگران نباش. همه ی بچه ها یه دوره ی اینجوری دارن. آرامش خودت خیلی مهمه تو این که بچه از غذا زده نشه. بازی بازی بهش غذا بده و اگه نخورد هم حرص نخور، مطمئن باش چیزیش نمی شه :))
خودش دوس نداره غذا دهنش بذاره؟ بعضی بچه ها خیلی خوششون میاد غذا رو بریزن زمین بعد بذارن دهنشون. اگه یه پارچه ی تمیز زیرش بذاری و اینجوری بخوره هم خوبه. ببخشید من انقدر حرف میزنما، نمی دونم کدومش به دردت می خوره هرچی به ذهنم می رسه می گم شاید یکیش کارگشا بود.
2728
نی نی من راه میره من اصلا حرص نمیخورم خورد خورد نخورد نخورد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740

زهرا خانم عزیزم چقدر جملات و کلماتت مهربون و بامحبتن🌹

امشب حاجیم کلی عصبانی شده غصه خورد و دق دلش رو سرمن خالی کرد😟دخترم 11 ماهشه هنوز 7.790 وزنشه...تازگیا هم داره دندون درمیاره...گل بود به سبزه نیز آراسته شده!!!

مثل جوجه غذامیخوره...از هرچیزی یه نوک میزنه و الفرار!!

بین فامیلای شوهرم خیلی خجالت زده و سرافکنده م...بچه های همسن دخترم یا کوچکتر  ازین، تپلوتر از دخترمنن...حاجیمم واسه همین خیلی ناراحته...من براش کم نمیذارم...ولی احساس میکنم خیلی خسته م و تنهایی کاری از پیش نمیتونم ببرم!!

ای بابا اینا که همش بهانه س😢😢😢من خودم کوتاهی کردم...

ولی تنهایی درکنار بی تجربگی...دیگه دارم دیوونه میشم...

سلام مامان محمدطاها بچه ها نوپا که می شن بدغذا می شن به علاوه گاهی دندون درآوردن باعث کم غذا شدنشون ...

زهرا خانم عزیزم چقدر جملات و کلماتت مهربون و بامحبتن🌹

امشب حاجیم کلی عصبانی شده غصه خورد و دق دلش رو سرمن خالی کرد😟دخترم 11 ماهشه هنوز 7.790 وزنشه...تازگیا هم داره دندون درمیاره...گل بود به سبزه نیز آراسته شده!!!

مثل جوجه غذامیخوره...از هرچیزی یه نوک میزنه و الفرار!!

بین فامیلای شوهرم خیلی خجالت زده و سرافکنده م...بچه های همسن دخترم یا کوچکتر  ازین، تپلوتر از دخترمنن...حاجیمم واسه همین خیلی ناراحته...من براش کم نمیذارم...ولی احساس میکنم خیلی خسته م و تنهایی کاری از پیش نمیتونم ببرم!!

ای بابا اینا که همش بهانه س😢😢😢من خودم کوتاهی کردم...

ولی تنهایی درکنار بی تجربگی...دیگه دارم دیوونه میشم...