2737
2734

باغدارن و فصل کاراشونه من ۴ روز موندم پختم شستم جارو کردم بعد با شوهرم رفتیم چند روز برنامه ریزی فرمالیته مون و اینا ۴ روز اینا نشد بیام خونه مادرشوهرم الان اومدم همه طلبکارن که رفتم زیاد محل نمیدن و اینا دوستان مگه من چیکار کردم شما بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ولشون کن توهم محل نده ... از الان رو بدی دیگه تمومه...تا حالا هم اشتباه کردی کار کردی شما وظیفه ای نداری در حد یه کمک کوچیک کافیه

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
شما اشتباه کردید از اول رفتین خدمت دادین که حالا توقعی شدن 

عقدم هست 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2740

برین براشون هرکاری کنی طلبکارن تو دیگه مثل نشو از الان پاشو برو خونت دیگه هم اونجا کار نکن

من این همه سال براشون همه کار کردم ولی موقع جابجایی یه نیومدن کمک یا الان که ۹ماه باردارم یبار غذا نیاوردن برام درحالی که دوتا در فاصله مونه

اتفاقا منم یه اهنگ گذاشتم خودمو زدم به اون راه

اره ولشون کن مگه کار تو هست کار خودشونه برو خونتون مگه عقد نیستی 

بعدسم هیچ وقت کمک نکن

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
اتفاقا منم یه اهنگ گذاشتم خودمو زدم به اون راه

بهترین کار کردی منم هروقت میرم خونه مادردشوهرم

الکی میخوان بی محلی کنن همیشه باخودم کشمش دارم میخندم و میخورم یعنی برام مهم نیست نگاهاتون🤣🤣😅

2706