2737
2734
عنوان

واسه ایجاد درد زایمان چی کار باید بکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 64885 بازدید | 25 پست
نمیدونم ربطی داره یا نه ولی خب یه مامای با تجربه تو کلاس بهمون اینو گفت حتما یه چیزی هست که گفت
من خودم سی و هفت هفته رو تموم کردم کیسه آبم پاره شد کارم به اینجاها نکشید ولی حالا تو امتحان کن ضرر که نداره
نقطه ای که گفتم پیدا کردی؟
راستی اون ماما گفت زعفران نخورید خوب نیست
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهان خداروشکر صبرکن من خودمم 40هفته زایمان کردم درک میکنم
اما لذت بودن بچه درونت تکوناشو ببر که بعدا دلت براش تنگ میشه
خواهشنا چیزی هم نخور شما صبر کردی این همه مدت یه هفته دیگه هم روش شاید به هفته هم نرسید به چند روز
منم40 0فته بودم صبش 2 شیشه کرچک خوردم شبش زایمان کردم کرچک درد نمی اره کانال زایمانو باز می کنه راحت زایمان می کنی
خدا یا شکرت که سومین گل زندگیمم سالمه کمک کن تا صالح هم باشه
2731
شاپرک جان گودی از روی دست؟
پشتش که گودی ندیدم. درسته؟
عرضه مستقیم شیک ترین کارهای تمام برنز و برنجی در اینستاگرام Iran_boronz_admin ،به قیمت درب کارخانه ،مقایسه قیمت= خرید ،ارسال با پست به سراسر ایران
سلام مامان مونا بدون تجویز دکترت نخور شاید به صلاح نباشه .منم تو 37 میدونم طاقتت تموم شده تو که این همه تحمل کردی یکم دیگه هم تحمل کن واسه روغن کرچک خوردن دیر نمیشه !البته شاید به دکترت بگی موافقت کنه اون وقت دیگه خیالت راحت تره
خوشبختی داشتن بیشترین ها و بهترین ها نیست ،خوشبختی رضایت از وضعیت موجود وداشتن آرامش است .
2738