2733
2739
عنوان

ریسک بالا در غربالگری اول

| مشاهده متن کامل بحث + 75082 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ریسکم 1 به 50 بود خداروشکر سلفری سالم بود

منم ریسکم مثل شماس ولی ntنرماله فعلا شنبه میرم ازمایش بدم خیلی استرس دارم از بابت اینکه من قبل بارداریم کرم لایه بردار استفاده کردم و میگن خیلی ضرر داره

من دو ونیم ماه اول بارداریم هیچ مشکلی نداشتم فقط گفتن تیروئیدت لب مرزه باید ازمایشاتو تکرار کنی بعدش هماتوم گرفتم و هرروز هماتومم بزرگتر شد دوبار خونریزی خیلییی شدید کردم و بادش دیگه مثل پر بود الان۱۴هفتمه و خونریزیم کم شده ولی رفتم دکتر میگن ریسکت۱:۵۰هستش و من خیلی نگرانم از‌بابت اینکه کرم لایه بردار استفاده کردم قبل بارداری و شاید یک هفته اول بارداری و میگن ضرر داره 😭کلا ارامش ندارم و همه روزام با استرسه قراره هفته اینده برم ازمایش یا امینیو بدم ولی واقعا دلهره دارم ایا اگر بخاطر کرم بچم مشکل داشته باشه تو سل فری با امینیو مشخص‌میشه؟ایا واقعا تاثیر داره؟

2728
منم ریسکم مثل شماس ولی ntنرماله فعلا شنبه میرم ازمایش بدم خیلی استرس دارم از بابت اینکه من قبل باردا ...

ایشالا خیره

منم سونوی ان تی سالم بود غربالگری اول ریسک داشت

خداروشکر سالمه پسرم

بچه شما هم به امید خدا سالمه، این آزمایشا خطاشون زیاده

من دو ونیم ماه اول بارداریم هیچ مشکلی نداشتم فقط گفتن تیروئیدت لب مرزه باید ازمایشاتو تکرار کنی بعدش ...

سلام عزیزم شما بلاخره چکار کردین. ریسکم بالاس. نینیتون سالم بود؟ 

آمنیو درد هم نداشت.فقط باید بعدش استراحت کنی.در عوض خیالت راحت میشه.غربالگری نوبت دوم هفته ۱۸ تا ۲۲ ...

آمینو چیه گلم

❤  سوگند به نامت که تو آرام منی   ❤    ❤متأهل و متعهد به قلب اقاییم❤                          درخواست دوستی حتی خانم قبول نمیکنم😊نی نی نازم چه خوبه هستی مامانی خوش اومدی به زندگیمون🥺😘😍
2740