2737
2739
عنوان

ریسک بالا در غربالگری اول

| مشاهده متن کامل بحث + 75397 بازدید | 52 پست
کاش جواب بدی  بچت سالم بدنیا اومد یانه؟ خیلی نگرانم منم مثل توام

من ریسکم ۱ به ۱۹۰ خیلی نگرانم نمیدونم چیکار کنم شما چیکار کردید؟

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنید .من ۱۲هفته بارداری هستم و nt:2/62mmدارم و ازمایش خون هم برام زده ریسک متوسط .دکتر و پزشک ماما بهداشت خیلی از سقط حرف میزنن دارم دیوونه میشم ۲۱سالمم هست چطور امکان داره سندرم باشه اخه دارم میمیرم کمکم کنید از تجربیاتتون.

سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنید .من ۱۲هفته بارداری هستم و nt:2/62mmدارم و ازمایش خون هم برام زده ر ...

سلام دوست عزیز من الان حال شمارو دارم...اگه هستی بیا جواب بده نی نی چیشد چیکارکردی

اللهم عجل لولیک الفرج
2742

خواهر منم سه ماهه اولش پر خطر شده بود اما دو غربالگری دوم خوب شد و جواب سونوشم خوب بود . البته آزمایشگاه معتبر برو که خیالت راحت باشه . خواهر من آزمایشگاه عرفان نیایش رفته بود . الان بچش به دنیا اومده و صحیح و سالمه . 

2740

سلام به همگی،در حاملگی دومم عدد nt رو ۲.۹ زده بود وریسک رو در غربالگری بالا(یک به ۲۵) گزارش کرده بودند،ولی نتیجه سل فری سالم اومد،الان هم پسرم ۴ ماهشه وسالم سالمه خدا رو شکر،فقط خواستم بگم که اینا فقط احتمالات رو میگن،باید اقدامات تشخیصی تکمیلی مثل سلفری یا آمینوسنتز انجام داد ولی تو رو خدا استرس نداشته باشید

سلام دوستان من سونو گرافی ان تیم مشکلی نداشته حتی تیغه بینی هم دیده شده 

ولی تو ازمایش قسمت سندروم داون رو زده ریسک بینابین ینی چی ؟

خیلی استرس دارم لطفا راهنماییم کنید 

چرا کسایی که به تازگی ینی امسال رفتن غربالگری مال همشونو ریسک نشون داده؟

2706