2737
2734
عنوان

ریسک بالا در غربالگری اول

| مشاهده متن کامل بحث + 75383 بازدید | 52 پست
تو نمونه گیری ازم خون گرفتند و من به زنه گفتم nt بده؟ گفت دکتر چیزی نگفت بهت .گفتم نه تنها حرفی که ب ...

عزیزم الان این پستت رو میخوندم خیلی ناراحت شدم... منم بیمارستان پارس غربال اول رو دادم... اما رفتارشون با شما عجیب بود خیلی... چی شد آز غربال دوم رو دادی؟ نتیجه چی شد؟

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من ریسکم۶۷۸ و جلوش نوشتهlow risk دکترم برام غربال مرحله دو رو نوشته و این خیلی نگرانم کرده هزینه سلف ...

نگران نباش این ریسکا همش الکیه

مطمئن باش نی نیت سالمه

من دنا دادم 2میلیون و صد و بیست شد

2740
برام دعا کن دوست خوبم که جواب آزمایش مرحله دومم بی خطر باشه خدا نینیتو حفظش کنه😍

چی شد عزیزم مرحله دومت

منم مرحله ۱ ریسک بالا

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان
چی شد عزیزم مرحله دومت منم مرحله ۱ ریسک بالا

سلام گلم برا منو ریسک بالا نزده بود ریسکشو کم زده یعنی low risk

ولی چون برا مرحله دوم نوشته بود نگران شدم الانم وصعیتم جوریه که شاید نتونم برم برا مرحله دوم چون سرکلاژ شدم و استراحت مطلقم اجازه بیرون رفتن ندارم

2706