2737
2734
عنوان

ماههاس عفونت دارم الان تو ماه هفتمم.دیوونه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 37420 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامی بهارک تو بارداریم دوره درمانو کامل کردم.قبلا لاکتوفمم خوردم یعنی شماها باورتون نمیشه من همه راها رو رفتم قبل بارداریم تو بتادین مینشستم اما الان نمیتونم بدنم مستعد عفونته حداقل 6 ماه سالو عفونت دارم
2728
عزیزم منم مثل خودت بودم . تا یک دکتر که خدا خیرش بده برام کپسول لاکتوفم داد که یک محصول پروبیوتیک برای پیشگیری و درمان و همراه درمان و بعد از درمان هست . اون سری که همراه دارو لاکتوفم هم خوردم خوب شدم . بهتر از کپسول خوراکی لاکتوفم کپسول واژینالشه که با دست میزاری تو واژن . آنتی بیوتیک نیست ولی عالیه . بهتر از آنتی بیوتیک جواب میدهد . چون آنتی بیوتیک نیست پس ضرر هم نداره . از دکترت بپرس اگر اجازه داد استفاده کن دیگر لگن سرکه هم نمیخواد چون این خودش تعادل واژن رو برمیگردونه . یک چیز خوبیه که خدا میدونه . هنوز خیلی از دکترا نمیشناسن این دارو رو . ولی پرس و جو کن و استفاده کن . ان شاء الله که خوب میشی . شیرینی نخور . خودت رو هم با شامپو بچه بشور .
و خدایی که همین نزدیکی است ....
2738