2733
2734
تخفیف ویژه دوقلوها... پیشنهادهای استثنایی ما برای مادرانی که چشم به راه دو فرشته کوچولو هستن... هزینه یک مدل را پرداخت کنید اما دو عدد از همان مدل را دریافت کنید... برای دیدن مدلهای تخفیف خورده پیام دهید
ارائه انواع لباس های شیک و جذاب بچه گانه از نوزادی تا ۱۲ سال......... با ۴ سال سابقه فروش آنلاین........... گروه فعال تل گرام به منظور تبادل نظر مشتریان، ارسال عکس تن خور کوچولوها و اعتمادسازی مشتریان جدید.......... کانال تل گرام: babymezon@........... پیج اینستاگرام sismooni.babymezon ......... شماره تماس: 09367695979

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام به همه نمیدونم منو یاد دارید یا نه... حدود یه سال پیش زیاد میومدم اینجا... مهسا جون... عسل جون... نفس خانم... ولی حالا برام اشنا نیستید ... اگه رفقای قدیم منو به یاد اوردید واسم پیام بذارید ... دلم تنگه براتون... خبری هم از نی نی هاتون ندارم... من شاید چند روز دیگه بتونم بیام ... حتما منتظرتون هستم التماس دعا
2740

سلام  مامانای خوشگل

دوستم مزون سیسمونی لباس بچه داره کلی بادی و سرهمی خوشگل همه مارک از انگلیس  مثل نکست و گارترز و دبنهامز  

به علت مهاجرت داره جمع میکنه و حراج  زده

محدوده شهرک غرب

از سن صفر تا ۱۵ سال

لینک کانالش @baharbigsale