2737
2734
عنوان

کسی دکتر یونسی رو میشناسه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21089 بازدید | 25 پست

سلام افتابگردون عزیزم

الهی شکرزود متوجه شدی این خانم دکتر به ظاهر متشخص وباکمالات خواهر منو بدبخت کردحدود4الی5سال بعدازعمل جراحی کیست اندومتریوز مریضش بود بیچاره هر6ماه مدام باید میومد پیش ایشون کلی هزینه میدادپول سنو و دارو ومعاینه وکلی چیزای دیگه آخر بارم توی کیست که. بهش نگفته بود براشivfکرد بیچاره کلی بهمن97 بر اش تلخ شد تازه اونجا به حرف ما رسید دکترشو عوض کردکه بهش گفتند دیر فهمیدی اپاندیس وروده هم درگیر شده اردیبهشت جراحی کرده دعا کنید خدا بهش یه نی نی خوشگل مامانی وسالم بده امیدوارم به همه شما هم بده .

تورا خدا گول این خانم دکتر را نخورید .

تو رو خدا گول این دکتر یونسی ..... رو نخورید . تو لحظه ای که تو بیمارستان بهش احتیاح دارید هیچ اهمیتی براش ندارید و با تلفن با جون خودتون و بچتون بازی می کنه . فقط پول براش مهمه .  در کمال آرامش بعد 6 سال  احمقانه رفتن به مطبش و هزینه های وحشتناک و کلی چرندیات  خدا طبیعی به خودم داد . اما بخاطر لاپراسکوپی بی مورد اشتباه و بدش در سال قبل باراداری در هفت ماهگی بچم رو کشت و خودمم هم از ا ون دنیا برگشتم .همه رو لاپارا می کنه چون به موش های آزمایشگاهی نیاز داره . یک شبانه روز در بیمارستان با تلفن با جونمون بازی کرد و نفهمید هر دو داریم می میریم . آخرشم یه دکتر دیگه با معجزه منو نجات داد .  دیگه هم نمی تونم باردار بشم . خواهش می کنم  با جون خودتون و بچتون بازی نکنید . اصلا ایشون هنوز حق طبابت در تهران رو نداره . یکبار از خودتون بپرسید چرا تابلوی مطب نداره ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باتوجه به تعریف هایی که در نی نی سایت خوندم،تصمیم گرفتم برم پیش ایشون.اولش شلوغی مطب رو که میدیدم ...

کاملا حق با شماست منم رفتم گول خوردم رفتم واقعا مطب داغون دکتر داغون اصلا افتضاح

سلام افتابگردون عزیزم الهی شکرزود متوجه شدی این خانم دکتر به ظاهر متشخص وباکمالات خواهر منو بدبخت ک ...

عزیزم اپاندیسش و رودش درگیر شده بود چیکار کرد؟انشالله که باردارشن تمام غماشون یادشون بره

دعا کنین برام ...
2728
تو رو خدا گول این دکتر یونسی ..... رو نخورید . تو لحظه ای که تو بیمارستان بهش احتیاح دارید هیچ اهمیت ...

الهی عزیزم آخه میان شهرستان ما دو روز در هفته. منم رفتم پیشش میخاستم باهاش ای وی اف کنم ولی از اخلاقش خوشم نیومد یجوزیه. منو سونو می‌کرد تو اتاق بعد ی مرده داروخانه ای هم اومده بود تو اتاق منو سریع سونو کرد و رفت بیرون اصلا هیچی نگف پس چرا سونو. کردی آخه؟ فقط اومد سونو وازینال کرد و رفت بیرون. بعدم انگار عجله داره هولت میکنه وزد سوالتو بپرسی منم شوهرم گف چکار میکنی گفتم پیش این نمیرم گاشدم 4 ساعت راه رفتم شیراز ای وی اف کردم ولی از این خوشم نیومد. حالا میگم این بار برن. پیشش جون دولتی هست بیمارستان هزینه کمتره ولی ازش  خوشم نمیاد

من مطب مطهري رفتم  اولا چند تا مريض باهم داخل اتاق دكتر ميرن دوتا ماما شرح حال ميگيرن و انقدر شلوغه كه اصلا صدا به صدا نميرسه و اين وسط دكتر مرتب ميره اتاق سونوگرافي و مياد ،اتاق سونوگرافي بسيار كثيف و غير بهداشتي است، و همه مراجعين را بلااستثنا سونوگرافي واژينال ميكنند يعني وقتي من زنگ زدم نوبت بگيرم اون آقايي كه برنامه مطب رو ميچينه و نوبت ميده، تاكيد كرد حتما روز دوم يا سوم پريود مراجعه كنيد همون اول هم از همه دويست و پنجاه هزار تومن پول ميگيرن كه مربوط به سونوگرافي و ويزيته، بعد از سونوگرافي در اون اتاق كثيفو غير بهداشتي،هيچ يادداشت يا برگه ايي در مورد گزارش سونوگرافي به شما نميدهند فقط خود دكتر سونو ميكنه و برميگرده و ميره داخل اتاق ويزيت، بعد هم وقتي داخل اتاق برميگرديد انقدر شلوغه كه آدم نميفهمه چي ميگه و چي ميخوادبپرسه، بقيه تو ني ني سايت نوشته بودند افتضاحه اما باور نكردم اما رفتم ديدم چه بلبشوريه،ضمنا يك داروخانه بنام داروخانه دكتر پيكارجو طبقه پايين مطب مطهري خيابون معيري هست، كه من دارومو از اونجا گرفتم دكتربراي من أوبوست نوشتند كه بعد از خريد ازهمون داروخانه ،دارو برچسب أصالت نداشت و بعد از. پيگيري معلوم شد دارو تقلبي است كه خداروشكر قبل از مصرف متوجه شدم ، متاسفانه اين داروخانه به مراجعين كه بيشتر مريضاي دكتر يونسي اند داروهاي تقلبي را با قيمت داروي أصل ميفروشد، اووبوست تقلبي را به من  يك مليون وسيصد فروخته بود كه با پيگيري متوجه شدم تقلبيه و أصل نيست و رفتم پس دادم اما خيلي از بيماران متوجه تقلبي بودن نمي شوند يا دقت نميكنند و اين داروهاي تقلبي را استفاده ميكنند، متاسفم از اينهمه بي وجداني!!!البته خانم دكتر خوش رو و مهربان هست اما پول زوري كه بابت سونوي واژينال كه ضرورتي به انجامش براي همه نيست ميگيرند و بي نظمي مطب و بي وجداني داروخانه دكتر پيكارجو كه داروي تقلبي به بيماران ميدهدمتاسفانه آدم رو از دكتر رفتن پشيمون ميكنه، من زنگ زدم داروخانه كه دارو رو پس بدم به من گفتن برو از خانم دكتر. يونسي بپرس ايشون داروهاي ما را تأييد ميكنند كه من گفتم نه نميخوام و پسش دادم و از شركت اصلي وارد كننده پيگير شدم كه گفتند دارو تقلبي بوده است،اووبوست تقلبي به من فروختند، البته فكر كنم اين داروخانه دكتر پيكارجو روزي چندين بسته داروي تقلبي كه ميليونها تومن سود برايشان دارد را به خورد بيماران گرفتار كه از ناچاري براي درمان اينجا مراجعه ميكنند، مي دهند، از ماست كه بر ماست،متاسفم براي اينهمه بي وجداني!!!!

من مطب مطهري رفتم  اولا چند تا مريض باهم داخل اتاق دكتر ميرن دوتا ماما شرح حال ميگيرن و انقدر ش ...

دلم برای کسایی که با کلی امید و آرزو میرن اونجا میسوزه.متاسفانه منم تجربه این روزها رو داشتم.کاش کسی میرفت و جمعشون میکرد.فقط پول جمع میکنن.نمیدونم چرا کارشون شب تازه شروع میشه.من تا حالا جایی ندیدم دکتر زنان تا ۱۲ شب بمونه

دکتر عشوری و اولادی متخصص زنان هستند ولی دکتر معصومه یونسی، مدرک فوق تخصص زنان، نازایی و جراح لاپارا ...

سلام من میخوام پیش ایشون سقط انجام بدم ولی اینقدر در موردشون بد خوندم خیلی وحشت دارم موندم چیکار کنم 

موندم چرا اینقدر تبلیغ میکتید براشون😭😭😭😭

2740

دوستان گول تبلیغات را نخورید این ها فقط یک مدت پول جمع می کنند و هم می روند خارج خوش می گذرانند اصلا به درد مریضی اهمیت نمیره نمیده من خودم مریضش بودم فقط با اطرافیانش خوش و بش میکنه و میخنده همش فکر پوله چرا آدم هاشونو میریزن توی سایت ها که ازشون تبلیغ کنند متاسفانه سایت نوبت دات آی آر هم من چند بار رفتم و همین ها رو نوشتم پاک کردن چرا چون که ازشون پول میگیرن همه شدن مزدور همه شدن نوکر پول پول تبلیغات را نخورید دکتر خوب که تبلیغ نمیخواهد خودشان انقدر سرشان شلوغ است که به زور نوبت میدهند این از آن دکترهایی است که کار کارت خان ندارد د ۲۵۰ هزار تومان باید کارت به کارت کنید