2733
2739
عنوان

چکار کنم واسه رابطم

135 بازدید | 15 پست

من با یه آقایی هستم خیلی خوبه از همه لحاظ ولی تمام وقتو پول و انرژی رو میاره برای خانوادش طوری ک دیدنامون کمتر شده تماسامون کمتر شده همه چیمون بهم ریخته تمام کارای خانوادش حتی اونا ک ازدواج کردن هم انجام میده خستم اونقد ک بهش گفتم بهم زنگ بزن خیلی وقته همو ندیدیم و.... مطمعنم از اینکه خیانت نمیکنه و پاکه ولی نمیدونم راه درست چیه میخواستم یه مدت سرد بشم یا میزنه به سرم تمومش کنم من مخالف خانوادش نیستم ولی ن از صب سرگرم باشه تااااااا شب از اول هفته تا آخر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم شماهنوز باهم دوستین توقع داری پولشو بیاره برای شما؟!

توی دوستی نمیتونی این اخلاقاشو عوض کنی و بعد ازدواج هم تغییری نمیکنه شاید حتی بدترم بشه پس اگه به ازدواج فکرمیکنی و نمیتونی با این چیزا کنار بیای روی فکرت تجدید نظر کن

صحبت کن عزیزم.

ی قرار بزار.

بگو من از این موضوع ناراحتم چرا شرایط اینجوریه؟

اونم توضیح میده.

و حرف میزنین به ی نتیجه ای میرسین.

نیازی نیست تو لفافه و یواشکی کاری کنی.

مستقیم حرفتو بزن.

خب این اقا بنظرم برای زندگی مشترک هم به مشکل میخورن  هیچکس اونقدر مشغله مند نیست که نتونه حتی ...

تا به حال باهم دعوا نکردیم کلا آدم بسازی هستم ولی الان میخوام گریه کنم از شدت فشار

2740
صحبت کن عزیزم. ی قرار بزار. بگو من از این موضوع ناراحتم چرا شرایط اینجوریه؟ اونم توضیح میده. ...

بهش بارهااااا گفتم ولی بازم همون اش میگه می‌خوام خانوادم پیشرفت کنن خانوادشم سواستفاده میکنن همش بخدا من بدم نمیاد اتفاقا آدم باید هوای خانودشو داشته باشه ن اونقد ک زندگی پول و ... خودشو نادیده بگیره

2706