2733
2739
عنوان

برای پسرم امیرپرهام و بقیه کودکان اوتیسمی دعا کنید تا خوب بشوند.......

| مشاهده متن کامل بحث + 44343 بازدید | 688 پست
لطفا در خصوصی به من پیام بدهید و آیدی تل گرام بدین تا لینک بفرستم 

سلام لطفا منو هم به گروهتون اضافه کنید .الان پسرتون حرف زدن وحرکاتش عادی شده ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

عزیز دلم اتیسم یک اختلالا مادام العمره حرکاتش برای ما ممکنه غیر عادی باشه من دیگه تفاوتش پذیرفتم 

در مورد گروه خود من به سختی میتونم وارد بشم گلم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا ایدی تل خودتون به من بدین من اگر وصل بشم براتون میفرستم اگر بشم البته 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
حالا ایدی تل خودتون به من بدین من اگر وصل بشم براتون میفرستم اگر بشم البته 

من تل ندارم ولی برای این گروه هم شده وصل میکنم بهتون خبر میدم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2731
عزیز دلم اتیسم یک اختلالا مادام العمره حرکاتش برای ما ممکنه غیر عادی باشه من دیگه تفاوتش پذیرفتم&nbs ...

دختر من فقط تو گفتار تاخیر داره وتوجهش برای یادگیری مثلاً کلمات کمه به من گفتن ببرم کاردرمانی و گفتار درمانی ،الان ده روز ش میشه دومیلیون و دویست هزینه اش خیلی زیاده ،شما از این کلاسها نتیجه گرفتید ؟ارزش داره ببرمش ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر من فقط تو گفتار تاخیر داره وتوجهش برای یادگیری مثلاً کلمات کمه به من گفتن ببرم کاردرمانی و گفتا ...

متاسفانه هزینه ها بالاس ولی خب چاره ای نیست بله اثر که داشته پسر من اصلا کلام نداشت و با کمک مربی گفتار درمان به کلام رسید و بقیه مسایل هم با کاردرمانی داره میره 

سلام. 

برای پسر قشنگتون امیرپرهام دعا میکنم که موفق تر و موفق تر شه. 

بشه یکی از نوابغ اتیسم. از همون دانشمندهای اتیستیک که خدمات زیادی به بشر کردند. 

تو یه تاپیکی خوندم که نوشته بودید از مردم حرف هایی شنیدید به خاطر اتیسم بودن پسرتون که این حرف ها خیلی بد بودند. از خدا میخوام این قدر امیرپرهام موفق شه که همون افراد از حرف های بدی که بهتون زدند پشیمون شند و بگن امیرپرهام چه قدر باهوش و با استعداد بوده ما خبر نداشتیم و خجالت بکشند به خاطر اون رفتارهای بدشون. 

ببخشید اگه فضولی میکنم. من هم که بچه بودم کارکنان مهدکودک و مدرسه به مادرم میگفتند مشکل دارم. به خاطر این که تو دوست پیدا کردن و کار گروهی خوب نبودم و حرکات تکراری داشتم. اما مامانم میگفت هیچیم نیست. تو کارهایی که ضعیف بودم خود مامانم کلی کمکم میکرد تا یاد بگیرم. البته همون معلم ها بعدا میگفتند دانش اموز خوبی هستم. چون نمره هام خوب بود. من مدرسه عادی رفتم. یعنی تو مدرسه هایی که میرفتم انگار فقط من این شکلی بودم. جلب توجه میکردم. شما هم همین حرف ها رو شنیدید؟ 

شما هم لطفا برای من دعا کنید. مشکل بزرگی که تو زندگیم پیش اومده رفع شه.  

✝️
سلام.  برای پسر قشنگتون امیرپرهام دعا میکنم که موفق تر و موفق تر شه.  بشه یکی از نوابغ ا ...

سلام عزیزم ممنون از متن قشنگت 

حرف اره ما هم شنیدیم از این دست حرف ها تا جایی که بشه از حرف ها عبور میکنم ولی گاهی هم ادم دلش میگیره از نااگاهی جامعه 

به امید روزی که هیچکس به خاطر تفاوتش دچار تحقیر نشه 

بهترین ها برات رخ بده 🤍

2740

سلام سارا جون میشه لطفا منو راهنمایی کنید، من یه دختر سه سالو نیمه دارم که حرف نمیزنه و فقط چندتا کلمه میگه گفتار درمانی چند جلسه بردم ولی اصلا همکاری نمی‌کرد و فقط گریه می کرد پیش روانشناس بردم گفت به خاطر اینکه ارتباط چشمی داره احتمالا اتیسم نیست ولی من بازم شک دارم میخواستم بپرسم کجا و پیش چه دکتری باید ببرمش روانپزشک یا دکتر مغز و اعصاب اگه کسی می‌شناسید ممنون میشم بهم بگید 

سلام سارا جون میشه لطفا منو راهنمایی کنید، من یه دختر سه سالو نیمه دارم که حرف نمیزنه و فقط چندتا کل ...

سلام عزیز در حال حاضر فقط خانم دهقان برای تشخیص میشناسم

۰۲۱۴۴۴۰۲۹۷۹ کلینیک کیان

مرسی عزیزم

🤍

ممنون سیما جان از مطالب مفیدت منم همین رژیمو رعایت کردم و نتیجه گرفتم خدارو شکر سیدطه با سرعت داره ...

سلام ریما جان مشکل سی  طه جون چی بود دقیقا؟الان برطرف شده کامل؟؟یعنی به خاطر مصرف شیر شتر بوده؟؟؟

سارا جان ان شاء الله خدا شفا بده پسر گلتو به نظرم اگه امکانشو داری یه سفر با همسرت و پسرت برید پابوس ...

تا حالا معجزه اساسی ا  امام حسین دیدید؟؟؟

منظورم از معجزه اینه که مثلن بچه اتیسمی کلن خوب و نرمال بشه ناشنوا کاملا شنود بشه یا کور مادرزاد یهویی بینا بشه .البته از قدرت خدا   و امام حسین بعید نیست ولی پاکی دلای ما ادما کم شده