2733
2734
منم میخوام برای بچه دوم اقدام کنم خیلی هم دوست دارم اگر به صلاحمه خدا بهم یه پسر سالم و خوش خوراک بد ...

عزیزم گفتی عرق کاسنی برا خانم خوبه برگش بد؟؟برا پسرزایی ممنون میشم راهنمایی کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم گفتی عرق کاسنی برا خانم خوبه برگش بد؟؟برا پسرزایی ممنون میشم راهنمایی کنی

نه من ریشه کاسنی خوردم که  باعث دختر زایی هست 

بعد عرق کاسنی رو آقا باید بخوره  وس پسر زایی 

ولی تجربه ی من اصلا گیر به این جیزا نباش من برای دخترم رژیم دقیق و ... دخترم شد 

ولی برای بچه های بعدی  سپردم به خود خدا فقط گرمیجات یکم بیشتر مصرف میکردیم 

دوتا بعدیا پسر شدن

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2728
ببین من اینماه فعالیت و پیاده روی ام خیلی بود .... و گرمیجات هم خورده بودم خرما . ارده . هل . دارچین ...

سلام عزیزم شما حامله شدی بچه تون دختره یا پسر اخه منم پسر میخوام میخواستم از تجربیاتت استفاده کنم

سلام دوستان.اگه پسر میخواین نزدیک اقدام به شو شو عسل و دارچین بدین تا مثل من صاحب یه پسر ناز بشین

سلام ساراجان

شمایادت هست چند روزبعد پریودیت اقدام کردی؟

دوره پریودیت چندروزه بوده؟

هرچه دلم خواست نه آن می شود،هرچه خدا خواست همان می شود ...
راستی یه چیزی روش حلقه ی طلا رو امتحان کن حلقه طلا رو به نخ آویزون کن بگیر رو نبض دست چپت اول می ...

من این کارو انجام دادم

اولش گرد چرخید بد شرو کرد خلاف راستای دستم بد یکم ک گذشت دوباره گرد چرخید و بد شرو کرد در راستای دستم رف

بعد دوباره گرد چرخید و اروم وایساد

یعنی دوتا بچه دارم اول پسر بد دختر؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤
گل زنبق جان بله . روز تخمک گذاری اقدام داشتم هم خودم و هم شوشو رژیم داشتیم ... ولی نشد که بشه ...

یه بار روز تخمک گذاری رابطه داشتی؟

با سونو فهمیدی روزشو؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤
2738
من این کارو انجام دادم اولش گرد چرخید بد شرو کرد خلاف راستای دستم بد یکم ک گذشت دوباره گرد چرخید و ...

بله عزیزم

بهشت برین عزیز کل تاپیک ت رو خوندم چقدر غصه خوردم که اتفاق بدی پیش اومد ان شااالله حالت خوب باشه خیلی مشتاقم بدونم دوباره نی نی دار شدی ؟؟؟ 

لطفا بیا از شرایطت بگو دوباره نی نی دار شدی ؟؟