2737
2739
خخخخ ماهم سومی یواشکی اومد اونم پسر شد دیگه حالا ایشالاه برا چهارمی اگه خواستم اقدام کنم میام ازتون میپرسم چیکار کنم خخخخخخخ
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهشت برین جان سلام منم انشالله واسه دی میرم واسه اقدام منم اسم علی را دوست داشتم اما چون منم نذر کردم اگه پسر شد محمد اول اسمش باشه چون اسم شوهرم هم محمد ه باید دو اسمه بزارم البته شوهرم دو اسمه دوست نداره اما گفتم نذره حتما باید محمد داشته باشه
انشااله که حاجت روا بشی فاطمه جان

اعظم سادات سبزی تازه اش که مطمئن بهتره دختر ... کجا هستی مگه ؟؟؟؟؟

سارا جان خدا گل پسرات رو بهت ببخشه ... بابا بگو چه کردی ؟ یاد بده به ما.....
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
2731
منم دوقلو دختر 4 ساله دارم .دل من نه شوهرم پسرهم میخواد.خسته ام از بچه داری.آی یو دی گذاشتم ...اما دوستان گرمی زیادیش خوب نیست کبد رو داغون میکنه .کاسنی پاک کننده کبده.گرمیجات رو از اولین روز پری شروع کنید تا تخمک گذاری جواب میده.
2738
مهدیس جان ...دکتر مختاریان به همه مراجعینش میگه که زن باید کاسنی بخوره .... و تقریبا همه هم پسردار میشن .!!! بعد هم میگن که عروق رحم رو باز میکنه کاسنی که ... من دارم میخورم . شوشو هم میخوره

ممنون سارا جان . حتما به شوشو عسل و دارچین میدم
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
چرا کنجد و نارگیل نخورم. واا پس چی بخورم؟ گوشت و مرغ که نه. خرما و کنجد و نارگیل که نه. برنج و ماکارونی نه. لبنیات نه. ترشی نه.

خوبه فقط کاسنی بخورم.
بنظرتون تا چند روز زنده میمونم؟
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
اعظم سادات با مایعات تا چند وقتی زنده می مونی!!!!!خخخخخخخخخ

برنج بد نیست ، زیاد نخور ...ماکارونی بده... کنجد هم چون کلسیم داره میگن نخورید ...
خرما که عالیه ...کی گفته نخوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عالیه برای پسردار شدن ... عاللللللللللی
نارگیل رو نمیدونم ! من خودم دارم میخورم ... فکر نمیکردم بد باشه
سیب زمینی زیاد بخور ...سرشار از پتاسیمه .بادمجان بخور.هرطور که دوست داری
زیتون بخور به جای ترشی ...
آب هویج زیاد بخور ... کشمش بخور .. و مویز ... موز بخور ... میوه جات تقریبا همه خوبن ...
گوشت گوسفند خوبه . گوشت ماهی قزل هم میگن که خوبه ...
کالباس هم خوبه

حللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللله ؟؟؟؟
عرق کاسنی سرده به درد نمیخوره دختر میزای
ولی ریشه کاسنی گرمه و پسسسر دار میشی
تفاوت ما با هم موقع به بار نشستن زحمات و برداشت محصول مشخص می شود. آی که چه حسرتی می خورد آنکه کاری نکرده.!!!
عرق کاسنی فکر کنم مخلوطی از ریشه و برگ کاسنی هست ...
من ریشه کاسنی خوردم هم خودم هم شوشو نینیم دخترشد بعد کاشف به عمل امد که ریشه اش بچه رو دختر میکنههههههههه
حسابی تحقیق کنید از ما گفتن

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2706