2737
2734
عنوان

چیکار کنم چقد کرایه بدم؟؟

198 بازدید | 17 پست

تو ترمینال بودم اتوبوس۱۰_۱۵دبقه دیگه میومد و یه تاکسی هم بود

توی تاکسی ۳ نفر بودن ،راننده گفت بیا من گفتم نه وایمیستم اتوبوس بیاد.

بعد یه پیرمرده از تو تاکسی گفته خانم شما هرچی میخوای بده بقیه اشو من میدم( البته خودش بهم نگفت به راننده گفته بود وراننده بهم گفت)

تاکسی ۳۰ تومنه و اتوبوس۱۵

الان سوار تاکسیم چقد بدم؟

میتونم ۳۰ بدم و اون اقا چیزی اضافه نده(ادم با کلاسی بنظر میرسه و فکر نمیکنم مشکل مالی داشته باشه)یا میتونم همون ۱۵ بدم و اون اقا ۴۵ بده

از طرفی اگه به خودم بود صبر میکردم برا اتوبوس چون احتمالا زود میومد

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

۲۰بده خوبه

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
2740
بعنی الان ۱۵ تومن انقدر واست مهم؟

مبلغی نیس 

ولی وقتی همش پول کرایه بدی فقط برا یه کاراموزی بیخودی زورت میاد

من ماهی شاید۱_۱/۵کرایه میدم شاغلم نیستم

میدونم مبلغی نیست و خ جای بیخودی زیاد میکنم ولی من هیلی پول کرایه میدم از یه جایی به بعدش دیگه زوره

خب اگه واست زیاده نده منتظر اتوبوس بمون . دیگه خدایی واسه ۱۵ تومن تاپیک زدن نداره

عزیزم شما به پولواذی خودت ببخش دیگه😐

دارم پس انداز طلا میکنم ولی همه پول تو جیبایام میره

ماهی۱الی ۱ونیم ملیون یعنی ترمی حدود ۳_۴ملیون

خب اگه واست زیاده نده منتظر اتوبوس بمون . دیگه خدایی واسه ۱۵ تومن تاپیک زدن نداره

بعدم حرفتون زشته 

من چون مشکل مالی ندارم ناراحت نشدم ولی اگه یکی واقعا مشکل مالی داشته باشه براش ناراحت کننده اس

2706