2733
2739
سلام من خودم 5 ساله که یکی از سینه هام رو بدارشتن اولا که عیب و ایراد نیست که مخفی کنی من که اصلا برام مهم نیست دکلته هم می پوشم از هموناول هم رفتم پاساژ آسمان ونک یک خانومی اونجا هست که وارد کننده همین پروتزهای متحرک هستش با سوتین مخصوصش می خری و اونو مداری توی سوتین دیگه نه تکون می خوره و نه چیزی معلومه
در مورد جراحی هم چون تازه بچه دومم رو از شیر گرفتم دارم روش تحقیق می کنم و به نظرم جراحی که از چربیهای شکم یا پهلو پیوند می زنند بهترین راهش باشه و همزمان اون یکی سینم رو هم زیبایی جداحی میکنم البته اگه خدا بخواد بازم سوالی باشه توی در خدمتم
ماری جان چه خوب که تونستی به نی نیت شیر بدی . دختر خاله من حین بارداری دومش مشکلش رو فهمید ولی نزاشتن به نی نیش شیر بده . گفتن ترشح غدد شیری خطرناکه.
حمی جان اگه اشتباه نکنم دختر خاله من هم از همین پاساژ ونک خریده بود ولی بازهم می پرسم بهت خبر میدم.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من پسر اولم رو کهشیر می دادم موضوعم مشخص شد و قطع شیردهی و عمل و ...... و بعد از 3 سال پسر دومم رو آوردم و دو سال هم شیرش دادم با یک سینه و الانم 5 سال گذشته از اون موضوع با همین پروتز متحرک خیلی هم راحتم ولی از بس که دوست دارم سینه هام خوش فرم باشن تصمیم به جراحی گرفتم البته اونم نه الان احتمالا سال دیگه
توی تهران همین خانومه هست و فکر نمی کنم که وارد کننده دیگری باشه البته من مهرشهرم و یک خانوم دیگه هست که اونم می فروشه ولی خوب گرونتر از تهرانی هستش من مجبوری یکی دو بار ازش خرید کردم تازه مایو مخصوصش هم هست من دو تاشو دارم
2731
پروتز گفتن خیلی عوارض داره رفت چند روزم تو بیمارستان خوابید ولی دید اونایی که پروتز کردن سینه شون عف ...

الان که مثل قدیم نیست دکتر خوب ببر و قبلش تحقیق کن چیزی نمیشه تنها راهش پروتزه من پیش دکتر هادی فر انجام دادم الان 2 ساله از عملم گذشته هنوز اتفاقی نیوفتاده و راضیم 

2740

من برای پروتز سینه رفتم پیش دکتر اعظم صلاتی و واقعا راضیم از نتیجه عملم از برند خیلی خوبی استفاده کرد و جای بخیه اصلا مشخص نیست که برای من خیلی مهم بود. اندازه پروتز هم نسبت به هیکلم عالیه و اصلا تو ذوق نمیزنه

من میخوام پروتز کنم دکتر خوب و عالی میشتاسید معرفی کتبد فقط میام بهم بدید من بلد نیستم چطوری باید کا ...

عزیزم به نظر من دکتر پریسا عظیمی نژادان کارش خیلی خوبه چون خاله خودم همچین مشکلی رو داشت و خیلی دنبال دکتر خوب گشت بعد کلی پرس و جو رفت پیش ایشون جراحی انجام داد خداروشکر هم سرطانش بدون اینکه نیاز باشه کامل سینه اش تخلیه بشه درمان کرد و هم اینکه بافت آسیب دیده را بازسازی و ترمیم کرد به نظر من قبل اینکه میخوایی بری مثل خاله من خیلی دنبال دکتر بگرد و پرس و جو کن تا خدایی نکرده الکی به حرف یه دکتر سینه ات را تخلیه نکن