2733
2734
عنوان

تجربه‌ی جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 40 پست
درسته خیلی ممنونم دقیقا نیاز به اراده داره که بتونم از پس سختیش بربیام من خیلی تنبلم... هیچی توی ز ...

ببین یه راهکار میگم.به ایندت با اون اقا فکر نکن،رفتاراشو تحلیل نکن و یه مدت بی توقع باش ازش.به عنوان یه دوست کنارته کاریش نداری.بگو این هست قرار نیست همه زندگیمو معطوف بشه به ایشون پس برو دنبال کار دنبال هدفات.بعد به خودت میای میبینی دیگه کمرنگ یا حذف شده باور کن

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

باهاش حرف بزن اگه اومد جلو بسم الله اگه نه حذفش کن این دفه تو برو دردش کمتره.ادمی که یبار رفت بازم میره

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری

خیلی سخته در کنار کسی زندگی کردن که هیچ علاقه ای بهت  نداره . اگه هم داره دیگه به درد نمیخوره ..واقعا عذاب اوره .روزی نیست که گریه نکنم روزی نیست که شبا بدون استرس اضطراب خوابم ببره  من دوستش دارم .عاشقش هستم ..ولی نمیتونم ...نمیتونم طلاقش بدم ..هم به خاطر بچه هام که از مادرشون جدانکنم محبت مادر ازشون نگیرم .هم دلم برای خودش میسوزه ..من هیچ کاری نکردم ولی تاوانش من با عذاب دارم میدم 

من میترسم  فکر میکنم کسی منو دوست نداره.... احساس زشتی میکنم فکر میگنم تو عالم یکی پیدا شده ...

لیمو خسته منم مثل تو هستم بیا دستت بذار تو دست من شاید بتونیم برای هم مرهم باشیم 

امیدوارم که اینطور بشه و بتونم

منم بهم خیانت شده دارم عذاب میکشم .خسته ام کسی میخوام که سرم بذارم رو دستش ارامش بگیرم ..نه اینکه عصبی بشم اگه بخوای میتونم مرحم درد هم باشیم زخم های هم ترمیم کنیم