2737
2739
عنوان

تناسب اندام و تکنیک های ورزشی و زندگی سالم تر

| مشاهده متن کامل بحث + 8105 بازدید | 139 پست
سلام ممنونم که پاسخ دادی ......تعداد ستهای حرکات ورزشی رو چند تا بزنم مثلا 3 تا 12 تایی خوبه ؟کلا هفته ای چند بار و چه مدت برم باشگاه ؟سایتی رو میشناسی که حرکات مناسب شکم و پهلو داشته باشه ؟
به نیمه راه رسیدی از نیمه آخر حداکثر استفاده را ببر.
هلان جون
حداقل ست های شکم از پانزده تاست . مثلا کرانچ ساده از سه تا بیست تا میتونی شروع کنی ولی بهتره زیر نظر مربی باشی
سه روز در هفته باید بری باشگاه
حرکات روتین رو از مربیت بگیر بعدش تو اینترنت و یو تیوب برای حرکات حرفه ای تر سرچ کن فیلم بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من علاقه دارم به اینکه بدنم پر تر بشه و عضلانی تر چون استخون بندی خیلی ظریفی دارم بدنسازی برام خوبه؟
فقط نمی خوام مثل مردای ورزشکار کت و کول بیارم؟؟؟

ساق های پای لاغر با چه ورزشی پر تر میشه کسی میدونه؟
فاطمه جون
بدنسازی و رژیم پروتئین با هم جواب میده که عضله سازی بکنی
در ضمن خانم ها به خاطر هورمون هاشون هیچ وقت مردونه نمیشن مگه اینکه هورمون مصرف کنن
این از این
برای ساق پا هم دستت رو به یه دیوار بگیر بعدش با دو تا پات برو رو پنجه و چند ثانیه نگه دار و بعدش بیا پایین و دوباره تکرار کن
عضله های ساق پات اینجوری برجسته میشه ولی اگه کلا پاهات لاغرن باید تزریق چربی کنی
2742