2737
2734
عنوان

سکسکه جنین...؟!؟!؟!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53861 بازدید | 28 پست
الینا جون ایشالله که به زودیه زود خدا دامن همه منتظرهای نی نی رو سبز کنه من که همیشه دعام بوده چون خودمم مزه انتظار رو چشیدم و میدونم چقدر سخته

قابلی نداشت فرزان جون
فرهنگ یعنی به خودت اجازه ندی هر حرفی رو هرجایی بزنی حتی تو محیط مجازی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم نگار جون احساس قشنگیه همدیگر رو میتونیم خوب درک کنیم ولی الان که دیگه بزرگ شده اگه تو شب اتفاق بیافته نمیتونم بخوابم اگه هم خواب باشم بیدار میشم ولی اینکه نشون میده دخمرم فعال هست و سلامت برام خیلی خوش آینده و لذت بخشه

فرزان جون ضربه های یکنواخت مثل ضربان قلب که ریتم منظم داره رو در نظر بگیر دخمری من چون از اول سرش پایین بود دائم زیر شیکمم بیشتر به سمت چپ سکسکه اش رو احساس میکنم خیلی بامزه هستم

امیدوارم همه منتظرها زودتر این طعم شیرین رو بچشن
2731
آخییییییییییییی یادش به خیر.ناناز منم خیلی سکسکه میکرد.دنیا اومد هم خیلی سکسکه میکرد.به قول قدیمیا روده گشاد میکنن!!ببیییییییین خیلی کیف کن این چند روز آخرو.یه فیلم از شکمت هم بگیر !!
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
منم هفته 38 بارداری هستم و سه روز دیگه زایمان می کنم دختر منم مرتب سکسکه می کنه جالبه که سر بچه اولم هیچ وقت این تجربه را نکرده بودم برای همین اوائل از این موضوع نگران بودم ولی حالا که فهمیدم خیلی ها این تجربه را دارند نگرانیم رفع شد
2738
منم هفته 38 بارداری هستم و سه روز دیگه زایمان می کنم دختر منم مرتب سکسکه می کنه جالبه که سر بچه اولم هیچ وقت این تجربه را نکرده بودم برای همین اوائل از این موضوع نگران بودم ولی حالا که فهمیدم خیلی ها این تجربه را دارند نگرانیم رفع شد