2733
2739
عنوان

😍سورپرایز دیشب😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2592 بازدید | 72 پست
وای چقد رمانتیک🥰🦋کاملا میدونم چقد همسرت امروز تلاش کرده تا واست امروزو به یاد موندنی کنه😊😍😍دستش ...

ممنونم عزیزدلم انقدر قشنگ برام نوشتی که نمیدونم چی بگم عزیزدلم ممنونم بابت همه ی انرژی مثبت و دعاهای قشنگت زیبا جونم😘😘❤️❤️❤️😍😍😍

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻
ممنونم عزیزدلم انقدر قشنگ برام نوشتی که نمیدونم چی بگم عزیزدلم ممنونم بابت همه ی انرژی مثبت و دعاهای ...

دوست خوب خودمی🌈🦋🧿🌱

🦋🌈insta :home_sara_golgoli🦋🌈                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تولدت مبارک ایشالله تولد صد سالگی تو جشن بگیری همراه خونوادت

با اجازت از پروفت کپی کردم 

خیلی باحاله 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2731

تولدت مبارک 🎂🎈🎆🎇🎉🎊🎊🎁

زندگیتون پایدار و پر از عشق ❤️❤️❤️❤️❤️

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2740