2737
2739
نه عزیزم میگم الان گرفتم پسر عموش ۴ ماه ازش کوچیکتره قدش بلندتره ازش

خب اشکال نداره کارایی که گفتمو بکن. تخم مرغ یه روز در میون بده بهش گوشت زیاد بده 

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اشکال نداره کارایی که گفتمو بکن. تخم مرغ یه روز در میون بده بهش گوشت زیاد بده 

ممنون حتما دکتر میبرم من از بچگی همش میگفتم قدش کوتاهه هیچکی به حرفم توجه نمیکرد پسرم خیلی باهوشه حیفه قد کوتاه داشته باشه

پسر که داشته باشی پشتت گرمه عاشقتم پسرم
2728
نه عزیزم میگم الان گرفتم پسر عموش ۴ ماه ازش کوچیکتره قدش بلندتره ازش

ببین از الان غصه نخور(هرچند یکی باید اینا رو به خودم بگه)، پسرا خصوصن،زمان بلوغ یهویی قد میکشن...من خیلیا رو دیدم اول بلند بودن بعد دیگه قد نکشیدن و بالعکس...منم پسر اولم تا ۳ سالگی جزو بچه های قد بلند بود و حتی نوزادی هر کی میومد دیدنش میگف وااای چه قدی داره! اما الان تو کلاسشون تو متوسطاس منم غصه میخورم خصوصن وقتی مامانای قد کوتاه با پسرای بلند قدشونو میبینم،اما به خودم دلگرمی میدم که ان شالله زمان بلوغ قد میکشه

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
واقعا آخه خواهر زادم میره آبجیم میگه قدش یکم بلندتر شده

خب خیلی خوبه اگه اینطور باشه.منم بفرستمش پس😃

ببین از الان غصه نخور(هرچند یکی باید اینا رو به خودم بگه)، پسرا خصوصن،زمان بلوغ یهویی قد میکشن...من ...

اگه رشد نکنه چی من قد متوسط رو قبول دارم میترستم کوتاه بشه داداشم همیشه میگه مگه قد بلندا کجای دنیا رو گرفتن   میگه مسی رو ببین از همه کوتاهتره ولی فرزه

پسر که داشته باشی پشتت گرمه عاشقتم پسرم
2740
اگه رشد نکنه چی من قد متوسط رو قبول دارم میترستم کوتاه بشه داداشم همیشه میگه مگه قد بلندا کجای دنیا ...

اخه من حررصم میگیره مامانای کوتاه پسراشون بلند اونوق منِ قد بلند بچم کوتاه شه😕