2733
2739
عنوان

بچه بیاین نظر بدین. این مانتو رو با چی ست کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند قد وزنت

قدم ۱۶۹. وزنم ۷۰

و همچنان در حال کم کردنم.

این مانتو سبکش جوریه که میتونم جلوشو هم باز بذارم

ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....
با چه کفشی میخوای بپوشی؟ 

میخام برم بخرم. اگه پیشنهادی داری حتما بگو

ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....
پس شلوارت تیره باشه ولی شال روشن.  نظر نارسیس خیلی خوبه.

نارسیس یعنی چه رنگی؟😎😎😎

قدم ۱۶۹. وزنم ۷۰ و همچنان در حال کم کردنم. این مانتو سبکش جوریه که میتونم جلوشو هم باز بذارم

منم همون حدودم ولی چادر نمیپوشم زیر یه زیر سارفونی مشکی شلوار جین آبی روشن و شال مشکی مینداختم😁😁

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2740
منم همون حدودم ولی چادر نمیپوشم زیر یه زیر سارفونی مشگی شلوار جین آبی روشن و شال مشکی مینداختم😁😁

بنظرم جین روشن بهش نمیاد زیاد. فکر میکنم رنگ واقعیش تو عکس نیفتاده

چه رنگه یاسی

یاسیِ چرکه تقریبا...

منظورم همون نظری که نارسیس 1995 داده. 😂😂😂

من یه مانتو را دارم همین رنگ البته بلند با شلوار خاکستری روشن و کتونی سفید و شال صورتی چرک تقریبا رنگ مانتوم ست میکنم خیلی خوب میشه . من درمورد ساق اطلاع ندارم اگه ساق خاکستری هست ساق و شلوار خاکستری بگیر با سال صورتی . اگه همون دوتا شلوار را داری کرمه را بپوش با ساق کرم و روسری قهوه ایی یا کرم 

2706