2737
2739
مادر من روز اربعین خورد زمین و تو عکس هیچ چی نشون نداد چند روزی ورم داشت و هیچ علایمی نداشت تا اینکه 12 بهمن با علایم سکته مغزی بستری شد و معلوم شد به مخچه اش اسیب رسیده... اینا رو نگفتم بترسونمت یا سرزنش کنم اما برا ارامش فکر خودت ببرش متخصص اطفال ببینه و بررسی کنه
اره راشل جان حتما ببرش پیش متخصص ..بعد ضربه اگه استفراغ کنه خطرناکه باید ببریش..فردا هر جور شده ببر عزیزم البته امیدوارم چیزی نباشه..
HTML • Image URL • Blogger • Friendster • hi5 • MSN • MySpace • Facebook • Wordpress • Google Plus • iGoogle • Hyves

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین بستگی به بچه داره

بچه من با گوچکترین گریه ای بالا میاورد
چند بار با سر خورد زمین و بالا آورد و ما خودمون آواره بیمارستانها کردیم
بعد متوجه شدیم که این بالا آوردنها به خاطر گریه ایه که میکنه

اگه بچه ات کلا زیاد بالا میاره و اگه واقعا ضربه خیلی خفیف بوده زیاد نگران نباش ولی حتما تا صبح حواست بهش باشه
اما به هر حال دکتر بردنش بهتر از نبردنشه
2742
عزیزم مشکلی نیست نگران نباش بیخود، اگه واقعا محکم بخوره زمین و حالت تهوع داشته باشه نه اینکه یه بار بالا آورد، یعنی حال عمومی بچه نشون میده بیحال و استفراغ ٠ تا چند ساعت بعد از زمین خوردن بهش توجه کن اگه حالتهاش عادیه هیچ مشکلی نداره، بچه انقدر زمین میخوره که نگو بی خود به خودت استرس نده، واسش صدقه بده ان شاالله بلا دوره٠ آدم انقدر هم بدنش زپرتی نیست که با کوچکترین ضربه ای چیزی بشه٠
اگه چیزیش نیست و تا فردا هم عادی بود بی خود دکتر نبر ، کاری نمیکنه نهایتش اینه که میگه عکس بگیر که بی خود اشعه به بچه وارد میکنه، من بهت قول میدم چیزیش نیست تازه میگی رو فرش بوده، بی خیال بعضی از خانمها هم هی استرس وارد میکنند
2740
راشل جان فکر نکنم مامانها قصد بدی داشته باشن.چون نگران فرشته کوچولوت شدن یه کم لحنشون تند بوده.قطعا تو از همه ی دنیا واسه دخملت دلسوزتری
به هر حال ما دعا می کنیم.صدقه هم بذار ولی من همچنان فکر می کنم ببری دکتر مطمئن تره عزیز دلم
بیدلی در همه احوال خدا با او بود*
او نمی دیدش و از دور خدایا می کرد*
عزیزم بیخود به دلت بد راه نده راحت برو بگیر بخوواب
اگه قرار باشه با یه ضربه کوچیک آدم سکته معزی کنه یا خدایی نکرده بچه طوریش بشه الان 99درصد بچه ها آسیب میدیدن
یه سرچی تو گوگل بکن تا خیالت راحت بشه نوشته چون بچه دور مغزشون آب هست و هنوز ملاجشون بسته نشده احتمال آسیب رسیدن به مغزشون بر اثر ضربه خیلی کمه مگه اینکه ضربه خخیلی شدید باشه یا مثلا از اپنی جایی بیوفته
عزیزم انشالله که جیزیش نمیشه. بسپر به خدا. اما فردا اولین کارت،بردن فرزندت به بیمارستان باشه. حتی اگه همسرت نیومد.دخترت تمام دنیاته،پس ببر دکتر،تا کامل مطمئن شی که خطری نیست.