2737
2734
عنوان

سلام دوستای خوبم دارم عذاب میکشم به همفکریتون احتیاج دارم .

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 43 پست
قربون دلت برم مایایی جون
بخدا اعصابم خراب میشه وقتی همه همه و همه ی زندگی ها یه جورایی یه مشکلی توش هست هرکی فکر میکنه مشکل خودش تنها مشکلیه که هیییییییچ راهی نداره
بخدا همه مشکل داریم یا خییییییییلی جزیی که اصلا به چشم نیاد یا یه مشکلی که روحمون رو داغون کنه اما هنر واقعی مقابله با مشکل و بهترین چاره رو اندیشیدنه
پس چرا وقتی دختر خواستگار براش میاد میگن دخترم دیگه بزرگ شده خانوم شده پخته شده
این بزرگ شدن یعنی چی ؟؟؟؟؟؟یعنی هنر مقابله با زندگی و مشکلات وگرنه دختر ده ساله هم میتونه شوهر کنه و روز بعد طلاق بگیره و برگرده
دیروز رفتم نمک خریدم هنوز گرون نشده بود لطفا مسئولین رسیدگی کنن
میدونم من خودم جزء همین خانمایی بودم که اولین راهکار تو ذهنم طلاق و جدایی میومد!

ولی الان دیگه نه چون زندگیمو به این راحتی بدست نیوردم که راحت از دست بدم برای همه خواسته مثل همین زندگیه خوب خواستن باید جنگید البته نه در ازای هر شکنجه و سختی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همین ماها با این کارامون و طرز فکرمون اجازه میدیم آقایون هرکاری دوست دارند بکند چون فوقش همسرشون می فهمه و میگه عزیزم این فقط یه مشکله بیا راجع بهش صحبت کنیم
شیر هم که باشی...جلوی جماعت گاو کم میاری!
بعدشم یه سوال دارم ازتون خانوما...اگر برعکس بود و شما مثلا با یه آقای غریبه ارتباط داشتید همسرتون هم به همین پختگی(البته از نظر شما) رفتار میکرد؟؟؟
2731
دختره خواسته تو بدونی یعنی شوهرتم قصدی نداشته باشه این خانمه بدجور تور پهن کرد به این سادگسام کوتاه نمیاد
یه دعوای حسابی با شوهرت کن
از یه شماره نا اشنا هم بزنگ زنه هر چی از دهنت در اومد بهش بگو حتی بازم گوشی رو جواب نداد برو پیداش کن بخوابون تو گوشش
این موضوعو به خانواده ها نکش فعلا اگه زندگیتو دوست داری چون ابروی همسرت میره اونوقت بخوادم برگرده دیگه همه بهش بد بینن و تو هم برگ برنده ای نداری الان میتونی بگی دوباره چیزی ازت ببینم ابروتو میبرم
ولی اون موقع دیگه ابروش رفته چیزی برا از دست دادن نداره
ولی بازم میگم دختره رو بنشون سر جاش چون با این چیزایی که گفتی هر چی هم با شوهرت حرف بزنی بازم دختره ولکن نیست و زندگیتو از هم میپاشه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2740
نمیشه همیشه گفت طلاق
خیلی چیزا مانع میشه مهمتر از همش این احساسات لعنتیه که حتی بعد طلاقم دست از سرت برنمیداره به نظر من برای زندگی که شش ساله داری درستش میکنی باید جنگید نه اینکه ساده سپردش به اشغال تا لذتشو ببره
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
زنه رو تحدید کن به ابرو ریزی اصلا چشماتو ببند و هرچی به دهنت اومد بگو بد دهن شو اخرم نفرینش کن بگو انشالله به سرت بیاد
شوهرتم ببین رو چی حساسه رو همون دست بزار مثلا من همسریم رو قسم قران خیلی حساسه قران میزارم جلوش اگه خدای نکرده شک کنم بهش
باهاشم اتمام حجت کن بگو دوباره چه شوخی چه جدی چیزی ببنی ازش تمومه همچی
بهشم بگو اعتمادی که شش سال بهش داشتی رو یکشبه از بین برده و تا مطمئن نشی ازش نه بهش اعتماد میکنی نه میبخشیش
یاد یه متن تو اینترنت افتادم که نوشته بود ارزش مردی که محبت را به جای اینکه در کنار همسرش جستجو کنه در کنار زنان دیگه جستجو میکنه همون قدر که ولش کنی بذاری بره کنار همون زنها...بله کنار من بودن(البته من نوعی میگما) شایستگی می خواد ...
منم با ایلین موافقم شیطون همیشه همینجور یواشکش یواشکی کار میده دست ادم اس مس تبدیل میشه به دیدار دیدارم تبدیل میشه به عشق اخرم زن اولو تف میکنن بیرون