2733
2734

سرم انفوزیون  زده تو دستم ،هوا تو رگم داره فشار میاره ، الان نوشته های روی سرم رو خوندم . خیلی ترسیدم. چرا با جون مردم بازی میکنن ؟ 

نوشته باعث  آمبولی ممکنه بشه . دیشب هم زد هوا وارد مغزم شد ، دوباره الان همون مدل رو زد به دستم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو بیمارستانم ، ۹ روز مونده پریود بشم ، ولی ۲ نیمه شب پریود شدم ، میگم یه نوار بهداشتی بهم بدین میگن نداریم. 

شبی ۴ میلیون ازم میگیرن ولی نباید تو بخش زنان یه نوار بهداشتی داشته باشن؟

اعتراض من دیگه 

داد و بیداد راه بنداز 🤭

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟)
تو بیمارستانم ، ۹ روز مونده پریود بشم ، ولی ۲ نیمه شب پریود شدم ، میگم یه نوار بهداشتی بهم بدین میگن ...

خب شما که ۴ میلیون میدی شبانه 

به همراهت بگو بی زحمت بره پایین از بوفه ۲ بسته نوار بخره بیاره بالا 

مگا کادر درمان مسئول پخش نوارن ؟خیلی عادیه که بینارستان به شما نوار بهداشتی نده !!

الان مایع هنوز داخل سرمت هست؟ رگت داره متورم میشه؟

ولی اگه تموم شده هوا نمیره داخل که

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
عزیزم دیگران رو تشویق به این کار نکن محیط بیمارستان و کار کادر درمان به اندازه کافی سخت هست با ایجاد ...

چشم 

اما بیمار ما داره اذیت میشه ... . 

هوا داخل بدن بره میدونید دیگه چی میشه ...

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟)
2706