2733
2739
مرسی دوستهای مهربونم.الان نگاه میکنم پوستش رفته و قرمزه ولی دیگه نمیسوزه و گریه بچه ام بند اومد.روغن جامد ندارم بدبختی.خمیر دندون هم اطرافش زدم. نه درمونگاه نمیبرمش سرما خورده خوابیده بیرون باد بهش بخوره بدتر میشه.پماد سوختگی از داروخونه میخرم.

دریا جون پماد الوئه ورا؟پماد سیلور؟ از داروخونه بخرم؟ چی رو نخوره خانمی جون؟
اعصابم بد ریخت بهم. دستام داره میلرزه
این روشی است که من بارها خودم امتحان کردم اگر جایی میسوزه اگر بلافاصله سفیده تخم مرغ را رویش بریزید نه تاول میزنه و نه جایش میمونه . برای بعدش هم روغن زیتون مرتب بمالید جایش را زودتر میبره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

elhai man bozorg oam shokt che hali shoam
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2742
عزیزم یه پماد گیاهی تو داروخونه ها هست به اسم آلفا.محشره...من یه دفعه دستم با نبات مذاب و داغ سوخت...دردش وحشتناک بود.رفتم دکتر اینو داد..خیلی زود خوب شد و دردش هم خوابید...اگه بچه ات بیقراری میکنه بهش شربت استامینوفن هم بده بگیره بخوابه تا یه کم بگذره و بهتر شه...
آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست...
2738